Rus

Second League Russia Fixtures & Schedule

Dates 22.03.2024 - 12.12.2024
Category Russia
Participants 62
All leagues
Schedule
Round 11
23 jun 2024, 06:00 Krylya Sovetov Samara II - : - Ural II
23 jun 2024, 08:30 Sokol Kazan - : - Uralets TS Nizhny Tagil
Round 15
24 jun 2024, 10:00 Spartak Nalchik - : - Dynamo Makhachkala 2
24 jun 2024, 10:00 Legion Makhachkala - : - Forte Taganrog
24 jun 2024, 10:00 Biolog Novokubansk - : - FC Rostov II
24 jun 2024, 10:30 Angusht Nazran - : - FC Alania Vladikavkaz II
24 jun 2024, 11:00 Druzhba - : - Rubin Yalta
24 jun 2024, 11:00 Nart Cherkessk - : - FC Stroitel
24 jun 2024, 12:00 Sevastopol - : - Astrakhan
Round 13
24 jun 2024, 21:00 Sakhalin - : - Kompozit
25 jun 2024, 05:00 Irkutsk - : - Rodina-M
25 jun 2024, 07:00 Arsenal Tula II - : - Spartak Tambov
25 jun 2024, 09:00 FC Kosmos Dolgoprudny - : - Dinamo Vladivostok
25 jun 2024, 10:00 Chertanovo Moscow - : - FC Yenisey Krasnoyarsk II
25 jun 2024, 10:00 Dinamo Moscow II - : - Baltika-BFU Kaliningrad
25 jun 2024, 10:00 Salyut Belgorod - : - Kvant Obninsk
25 jun 2024, 10:30 Dynamo Saint Petersburg - : - Torpedo Vladimir
25 jun 2024, 10:30 Kolomna - : - Khimki 2
25 jun 2024, 11:00 Dinamo Vologda - : - Znamya Truda
25 jun 2024, 11:00 Spartak Moscow II - : - Zvezda Saint Petersburg
25 jun 2024, 11:00 Zenit St. Petersburg II - : - Tver FC
25 jun 2024, 11:00 FC Ryazan - : - Strogino
25 jun 2024, 11:30 FC Orel - : - SKA-Khabarovsk II
25 jun 2024, 12:00 Leon Saturn Ramenskoye - : - Luki-Energiya
Round 15
25 jun 2024, 11:00 Pobeda Khasavyurt - : - FC Kuban-Holding
06 jul 2024, 10:00 Dynamo Saint Petersburg - : - Znamya Truda
07 jul 2024, 10:00 Torpedo Vladimir - : - FC Yenisey Krasnoyarsk II
07 jul 2024, 10:00 Dinamo Vologda - : - Luki-Energiya
07 jul 2024, 10:00 Chertanovo Moscow - : - Baltika-BFU Kaliningrad
07 jul 2024, 10:00 Dinamo Moscow II - : - Rodina-M
07 jul 2024, 10:00 Spartak Moscow II - : - Tver FC
07 jul 2024, 10:00 Leon Saturn Ramenskoye - : - Zvezda Saint Petersburg
07 jul 2024, 10:00 Irkutsk - : - Zenit St. Petersburg II
07 jul 2024, 10:00 Kvant Obninsk - : - SKA-Khabarovsk II
07 jul 2024, 10:00 Salyut Belgorod - : - Dinamo Vladivostok
07 jul 2024, 10:00 FC Kosmos Dolgoprudny - : - Kompozit
07 jul 2024, 10:00 Zenit Penza - : - Sakhalin
07 jul 2024, 10:00 FC Ryazan - : - Khimki 2
07 jul 2024, 10:00 Kolomna - : - Spartak Tambov
07 jul 2024, 11:30 FC Orel - : - Strogino
03 aug 2024, 10:00 Uralets TS Nizhny Tagil - : - Akron Togliatti 2
03 aug 2024, 10:00 Ural II - : - FC Orenburg II
03 aug 2024, 10:00 Dinamo Kirov - : - Lada Togliatti
03 aug 2024, 10:00 Krylya Sovetov Samara II - : - Sokol Kazan
03 aug 2024, 10:00 Rubin Kazan 2 - : - Volna Nizhny Novgorod
03 aug 2024, 10:00 Amkar-Perm - : - NoSta
03 aug 2024, 10:00 Nizhny Novgorod II - : - Dinamo Barnaul
Round 12
29 jun 2024, 05:00 Ural II - : - Rubin Kazan 2
29 jun 2024, 08:00 Uralets TS Nizhny Tagil - : - Dinamo Kirov
29 jun 2024, 08:00 Lada Togliatti - : - Nizhny Novgorod II
29 jun 2024, 08:00 Akron Togliatti 2 - : - Krylya Sovetov Samara II
29 jun 2024, 08:30 Sokol Kazan - : - NoSta
29 jun 2024, 09:00 Volna Nizhny Novgorod - : - Dinamo Barnaul
29 jun 2024, 09:00 FC Orenburg II - : - Amkar-Perm
Round 16
30 jun 2024, 10:00 FC Rostov II - : - Spartak Nalchik
30 jun 2024, 10:00 Astrakhan - : - Biolog Novokubansk
30 jun 2024, 10:00 Dinamo Stavropol - : - Pobeda Khasavyurt
30 jun 2024, 10:00 Forte Taganrog - : - Nart Cherkessk
30 jun 2024, 10:00 Dynamo Makhachkala 2 - : - Legion Makhachkala
30 jun 2024, 10:30 Rubin Yalta - : - Angusht Nazran
Round 14
30 jun 2024, 11:00 Kompozit - : - Kolomna
01 jul 2024, 05:00 Dinamo Vladivostok - : - FC Ryazan
01 jul 2024, 05:00 Khimki 2 - : - FC Kosmos Dolgoprudny
01 jul 2024, 06:00 FC Yenisey Krasnoyarsk II - : - Dynamo Saint Petersburg
01 jul 2024, 06:00 Strogino - : - Salyut Belgorod
01 jul 2024, 08:00 Rodina-M - : - Leon Saturn Ramenskoye
01 jul 2024, 09:00 Zenit Penza - : - Arsenal Tula II
01 jul 2024, 10:00 Zvezda Saint Petersburg - : - Irkutsk
01 jul 2024, 10:00 Spartak Tambov - : - Sakhalin
01 jul 2024, 11:00 Znamya Truda - : - Chertanovo Moscow
01 jul 2024, 11:00 Tver FC - : - Torpedo Vladimir
01 jul 2024, 11:00 Zenit St. Petersburg II - : - Spartak Moscow II
01 jul 2024, 11:00 Kvant Obninsk - : - FC Orel
01 jul 2024, 11:30 Luki-Energiya - : - Dinamo Moscow II
01 jul 2024, 13:00 Baltika-BFU Kaliningrad - : - Dinamo Vologda
Round 16
30 jun 2024, 11:00 FC Kuban-Holding - : - Sevastopol
30 jun 2024, 11:00 FC Stroitel - : - Druzhba
27 jul 2024, 10:00 Zvezda Saint Petersburg - : - Dinamo Vologda
28 jul 2024, 10:00 Irkutsk - : - Tver FC
28 jul 2024, 10:00 Luki-Energiya - : - Dynamo Saint Petersburg
28 jul 2024, 10:00 Baltika-BFU Kaliningrad - : - Torpedo Vladimir
28 jul 2024, 10:00 Rodina-M - : - Chertanovo Moscow
28 jul 2024, 10:00 Zenit St. Petersburg II - : - Dinamo Moscow II
28 jul 2024, 10:00 Znamya Truda - : - FC Yenisey Krasnoyarsk II
28 jul 2024, 10:00 Leon Saturn Ramenskoye - : - Spartak Moscow II
28 jul 2024, 10:00 Strogino - : - Kvant Obninsk
28 jul 2024, 10:00 Arsenal Tula II - : - Kolomna
28 jul 2024, 10:00 Zenit Penza - : - FC Kosmos Dolgoprudny
28 jul 2024, 10:00 Spartak Tambov - : - FC Ryazan
28 jul 2024, 10:00 Kompozit - : - Salyut Belgorod
28 jul 2024, 10:00 Khimki 2 - : - FC Orel
28 jul 2024, 10:00 Dinamo Vladivostok - : - SKA-Khabarovsk II
10 aug 2024, 10:00 FC Orenburg II - : - Akron Togliatti 2
10 aug 2024, 10:00 Lada Togliatti - : - Ural II
10 aug 2024, 10:00 Nizhny Novgorod II - : - Uralets TS Nizhny Tagil
10 aug 2024, 10:00 Dinamo Barnaul - : - Amkar-Perm
10 aug 2024, 10:00 NoSta - : - Krylya Sovetov Samara II
10 aug 2024, 10:00 Volna Nizhny Novgorod - : - Dinamo Kirov
11 aug 2024, 10:00 Sokol Kazan - : - Rubin Kazan 2
Round 13
03 jul 2024, 10:00 Sokol Kazan - : - Dinamo Barnaul
06 jul 2024, 10:00 NoSta - : - Uralets TS Nizhny Tagil
06 jul 2024, 10:00 Dinamo Kirov - : - Ural II
06 jul 2024, 10:00 Krylya Sovetov Samara II - : - FC Orenburg II
06 jul 2024, 10:00 Rubin Kazan 2 - : - Akron Togliatti 2
06 jul 2024, 10:00 Nizhny Novgorod II - : - Volna Nizhny Novgorod
06 jul 2024, 10:00 Amkar-Perm - : - Lada Togliatti
Round 17
06 jul 2024, 10:00 FC Alania Vladikavkaz II - : - Rubin Yalta
06 jul 2024, 10:00 Angusht Nazran - : - FC Stroitel
06 jul 2024, 10:00 Nart Cherkessk - : - Dynamo Makhachkala 2
06 jul 2024, 10:00 Legion Makhachkala - : - FC Rostov II
06 jul 2024, 10:00 Spartak Nalchik - : - Astrakhan
06 jul 2024, 10:00 Biolog Novokubansk - : - FC Kuban-Holding
06 jul 2024, 12:00 Sevastopol - : - Dinamo Stavropol
Round 14
27 jul 2024, 10:00 Volna Nizhny Novgorod - : - Krylya Sovetov Samara II
27 jul 2024, 10:00 Lada Togliatti - : - Rubin Kazan 2
27 jul 2024, 10:00 FC Orenburg II - : - Dinamo Kirov
27 jul 2024, 10:00 NoSta - : - Nizhny Novgorod II
27 jul 2024, 10:00 Dinamo Barnaul - : - Uralets TS Nizhny Tagil
27 jul 2024, 10:00 Akron Togliatti 2 - : - Ural II
28 jul 2024, 10:00 Sokol Kazan - : - Amkar-Perm
Round 18
27 jul 2024, 10:00 Forte Taganrog - : - FC Alania Vladikavkaz II
27 jul 2024, 10:00 FC Stroitel - : - Rubin Yalta
27 jul 2024, 10:00 Dynamo Makhachkala 2 - : - Angusht Nazran
27 jul 2024, 10:00 FC Rostov II - : - Druzhba
27 jul 2024, 10:00 Nart Cherkessk - : - Astrakhan
27 jul 2024, 10:00 FC Kuban-Holding - : - Legion Makhachkala
27 jul 2024, 10:00 Dinamo Stavropol - : - Spartak Nalchik
28 jul 2024, 10:00 Pobeda Khasavyurt - : - Biolog Novokubansk
Round 19
02 aug 2024, 10:00 FC Alania Vladikavkaz II - : - Dynamo Makhachkala 2
03 aug 2024, 10:00 Biolog Novokubansk - : - Sevastopol
03 aug 2024, 10:00 Spartak Nalchik - : - Pobeda Khasavyurt
03 aug 2024, 10:00 Legion Makhachkala - : - Dinamo Stavropol
03 aug 2024, 10:00 Nart Cherkessk - : - FC Kuban-Holding
03 aug 2024, 10:00 Druzhba - : - Astrakhan
03 aug 2024, 10:00 Angusht Nazran - : - FC Rostov II
04 aug 2024, 10:00 Rubin Yalta - : - Forte Taganrog
Round 17
03 aug 2024, 10:00 Dynamo Saint Petersburg - : - Rodina-M
04 aug 2024, 10:00 Torpedo Vladimir - : - Luki-Energiya
04 aug 2024, 10:00 Leon Saturn Ramenskoye - : - Irkutsk
04 aug 2024, 10:00 Dinamo Moscow II - : - Spartak Moscow II
04 aug 2024, 10:00 FC Yenisey Krasnoyarsk II - : - Baltika-BFU Kaliningrad
04 aug 2024, 10:00 Dinamo Vologda - : - Zenit St. Petersburg II
04 aug 2024, 10:00 Chertanovo Moscow - : - Zvezda Saint Petersburg
04 aug 2024, 10:00 Tver FC - : - Znamya Truda
04 aug 2024, 10:00 Kvant Obninsk - : - Dinamo Vladivostok
04 aug 2024, 10:00 SKA-Khabarovsk II - : - Khimki 2
04 aug 2024, 10:00 FC Orel - : - Kompozit
04 aug 2024, 10:00 Salyut Belgorod - : - Spartak Tambov
04 aug 2024, 10:00 FC Ryazan - : - Zenit Penza
04 aug 2024, 10:00 Kolomna - : - Sakhalin
04 aug 2024, 10:00 FC Kosmos Dolgoprudny - : - Arsenal Tula II
14 aug 2024, 10:00 Druzhba - : - Forte Taganrog
17 aug 2024, 10:00 Amkar-Perm - : - Nizhny Novgorod II
17 aug 2024, 10:00 Rubin Kazan 2 - : - NoSta
17 aug 2024, 10:00 Dinamo Barnaul - : - Krylya Sovetov Samara II
17 aug 2024, 10:00 Dinamo Kirov - : - Sokol Kazan
17 aug 2024, 10:00 Akron Togliatti 2 - : - Lada Togliatti
17 aug 2024, 10:00 Ural II - : - Volna Nizhny Novgorod
17 aug 2024, 10:00 Uralets TS Nizhny Tagil - : - FC Orenburg II
Round 18
10 aug 2024, 10:00 Luki-Energiya - : - FC Yenisey Krasnoyarsk II
10 aug 2024, 10:00 Zvezda Saint Petersburg - : - Dynamo Saint Petersburg
11 aug 2024, 10:00 Leon Saturn Ramenskoye - : - Tver FC
11 aug 2024, 10:00 Rodina-M - : - Torpedo Vladimir
11 aug 2024, 10:00 Spartak Moscow II - : - Dinamo Vologda
11 aug 2024, 10:00 Irkutsk - : - Dinamo Moscow II
11 aug 2024, 10:00 Baltika-BFU Kaliningrad - : - Znamya Truda
11 aug 2024, 10:00 Zenit St. Petersburg II - : - Chertanovo Moscow
11 aug 2024, 10:00 Khimki 2 - : - Kvant Obninsk
11 aug 2024, 10:00 Strogino - : - Dinamo Vladivostok
11 aug 2024, 10:00 FC Kosmos Dolgoprudny - : - Sakhalin
11 aug 2024, 10:00 Zenit Penza - : - Salyut Belgorod
11 aug 2024, 10:00 Arsenal Tula II - : - FC Ryazan
11 aug 2024, 10:00 Spartak Tambov - : - FC Orel
11 aug 2024, 10:00 Kompozit - : - SKA-Khabarovsk II
21 aug 2024, 10:00 Dinamo Barnaul - : - Rubin Kazan 2
24 aug 2024, 10:00 NoSta - : - Dinamo Kirov
24 aug 2024, 10:00 Lada Togliatti - : - FC Orenburg II
24 aug 2024, 10:00 Amkar-Perm - : - Uralets TS Nizhny Tagil
24 aug 2024, 10:00 Nizhny Novgorod II - : - Krylya Sovetov Samara II
24 aug 2024, 10:00 Volna Nizhny Novgorod - : - Akron Togliatti 2
24 aug 2024, 10:00 Sokol Kazan - : - Ural II
Round 20
10 aug 2024, 10:00 Dynamo Makhachkala 2 - : - Rubin Yalta
10 aug 2024, 10:00 Sevastopol - : - Spartak Nalchik
10 aug 2024, 10:00 Pobeda Khasavyurt - : - Legion Makhachkala
10 aug 2024, 10:00 Nart Cherkessk - : - Dinamo Stavropol
10 aug 2024, 10:00 FC Rostov II - : - FC Alania Vladikavkaz II
10 aug 2024, 10:00 Astrakhan - : - Angusht Nazran
10 aug 2024, 10:00 Forte Taganrog - : - FC Stroitel
10 aug 2024, 10:00 FC Kuban-Holding - : - Druzhba
Round 19
17 aug 2024, 10:00 Dynamo Saint Petersburg - : - Zenit St. Petersburg II
18 aug 2024, 10:00 Irkutsk - : - Dinamo Vologda
18 aug 2024, 10:00 Chertanovo Moscow - : - Spartak Moscow II
18 aug 2024, 10:00 Torpedo Vladimir - : - Zvezda Saint Petersburg
18 aug 2024, 10:00 FC Yenisey Krasnoyarsk II - : - Rodina-M
18 aug 2024, 10:00 Znamya Truda - : - Luki-Energiya
18 aug 2024, 10:00 Tver FC - : - Baltika-BFU Kaliningrad
18 aug 2024, 10:00 Dinamo Moscow II - : - Leon Saturn Ramenskoye
18 aug 2024, 10:00 FC Kosmos Dolgoprudny - : - Kolomna
18 aug 2024, 10:00 FC Ryazan - : - Sakhalin
18 aug 2024, 10:00 Strogino - : - Khimki 2
18 aug 2024, 10:00 FC Orel - : - Zenit Penza
18 aug 2024, 10:00 Kvant Obninsk - : - Kompozit
18 aug 2024, 10:00 SKA-Khabarovsk II - : - Spartak Tambov
18 aug 2024, 10:00 Salyut Belgorod - : - Arsenal Tula II
31 aug 2024, 10:00 Akron Togliatti 2 - : - Sokol Kazan
31 aug 2024, 10:00 Ural II - : - NoSta
31 aug 2024, 10:00 Dinamo Kirov - : - Dinamo Barnaul
31 aug 2024, 10:00 Rubin Kazan 2 - : - Nizhny Novgorod II
31 aug 2024, 10:00 FC Orenburg II - : - Volna Nizhny Novgorod
31 aug 2024, 10:00 Uralets TS Nizhny Tagil - : - Lada Togliatti
01 sep 2024, 10:00 Krylya Sovetov Samara II - : - Amkar-Perm
Round 21
17 aug 2024, 10:00 Rubin Yalta - : - FC Rostov II
17 aug 2024, 10:00 Legion Makhachkala - : - Sevastopol
17 aug 2024, 10:00 Nart Cherkessk - : - Pobeda Khasavyurt
17 aug 2024, 10:00 Druzhba - : - Dinamo Stavropol
17 aug 2024, 10:00 Angusht Nazran - : - FC Kuban-Holding
17 aug 2024, 10:00 FC Stroitel - : - Dynamo Makhachkala 2
17 aug 2024, 10:00 Spartak Nalchik - : - Biolog Novokubansk
18 aug 2024, 10:00 FC Alania Vladikavkaz II - : - Astrakhan
Round 20
24 aug 2024, 10:00 Zvezda Saint Petersburg - : - FC Yenisey Krasnoyarsk II
25 aug 2024, 10:00 Dinamo Moscow II - : - Tver FC
25 aug 2024, 10:00 Spartak Moscow II - : - Dynamo Saint Petersburg
25 aug 2024, 10:00 Zenit St. Petersburg II - : - Torpedo Vladimir
25 aug 2024, 10:00 Irkutsk - : - Chertanovo Moscow
25 aug 2024, 10:00 Leon Saturn Ramenskoye - : - Dinamo Vologda
25 aug 2024, 10:00 Luki-Energiya - : - Baltika-BFU Kaliningrad
25 aug 2024, 10:00 Rodina-M - : - Znamya Truda
25 aug 2024, 10:00 Zenit Penza - : - SKA-Khabarovsk II
25 aug 2024, 10:00 Arsenal Tula II - : - FC Orel
25 aug 2024, 10:00 Salyut Belgorod - : - Sakhalin
25 aug 2024, 10:00 Kolomna - : - FC Ryazan
25 aug 2024, 10:00 Kompozit - : - Strogino
25 aug 2024, 10:00 Khimki 2 - : - Dinamo Vladivostok
25 aug 2024, 10:00 Spartak Tambov - : - Kvant Obninsk
07 sep 2024, 10:00 Dinamo Barnaul - : - Ural II
07 sep 2024, 10:00 NoSta - : - Akron Togliatti 2
07 sep 2024, 10:00 Sokol Kazan - : - FC Orenburg II
07 sep 2024, 10:00 Volna Nizhny Novgorod - : - Lada Togliatti
07 sep 2024, 10:00 Rubin Kazan 2 - : - Amkar-Perm
07 sep 2024, 10:00 Krylya Sovetov Samara II - : - Uralets TS Nizhny Tagil
07 sep 2024, 10:00 Nizhny Novgorod II - : - Dinamo Kirov
Round 22
24 aug 2024, 10:00 Biolog Novokubansk - : - Legion Makhachkala
24 aug 2024, 10:00 Astrakhan - : - Rubin Yalta
24 aug 2024, 10:00 Sevastopol - : - Nart Cherkessk
24 aug 2024, 10:00 Pobeda Khasavyurt - : - Druzhba
24 aug 2024, 10:00 Dinamo Stavropol - : - Angusht Nazran
24 aug 2024, 10:00 FC Kuban-Holding - : - FC Alania Vladikavkaz II
24 aug 2024, 10:00 Dynamo Makhachkala 2 - : - Forte Taganrog
24 aug 2024, 10:00 FC Rostov II - : - FC Stroitel
Round 21
31 aug 2024, 10:00 Dynamo Saint Petersburg - : - Irkutsk
01 sep 2024, 10:00 Dinamo Vologda - : - Dinamo Moscow II
01 sep 2024, 10:00 Chertanovo Moscow - : - Leon Saturn Ramenskoye
01 sep 2024, 10:00 Torpedo Vladimir - : - Spartak Moscow II
01 sep 2024, 10:00 Baltika-BFU Kaliningrad - : - Rodina-M
01 sep 2024, 10:00 Tver FC - : - Luki-Energiya
01 sep 2024, 10:00 Znamya Truda - : - Zvezda Saint Petersburg
01 sep 2024, 10:00 FC Yenisey Krasnoyarsk II - : - Zenit St. Petersburg II
01 sep 2024, 10:00 FC Orel - : - Sakhalin
01 sep 2024, 10:00 FC Ryazan - : - FC Kosmos Dolgoprudny
01 sep 2024, 10:00 Salyut Belgorod - : - Kolomna
01 sep 2024, 10:00 SKA-Khabarovsk II - : - Arsenal Tula II
01 sep 2024, 10:00 Kvant Obninsk - : - Zenit Penza
01 sep 2024, 10:00 Strogino - : - Spartak Tambov
01 sep 2024, 10:00 Dinamo Vladivostok - : - Kompozit
14 sep 2024, 10:00 Lada Togliatti - : - Sokol Kazan
14 sep 2024, 10:00 FC Orenburg II - : - NoSta
14 sep 2024, 10:00 Akron Togliatti 2 - : - Dinamo Barnaul
14 sep 2024, 10:00 Ural II - : - Nizhny Novgorod II
14 sep 2024, 10:00 Dinamo Kirov - : - Amkar-Perm
14 sep 2024, 10:00 Rubin Kazan 2 - : - Krylya Sovetov Samara II
14 sep 2024, 10:00 Uralets TS Nizhny Tagil - : - Volna Nizhny Novgorod
Round 23
31 aug 2024, 10:00 Legion Makhachkala - : - Spartak Nalchik
31 aug 2024, 10:00 Rubin Yalta - : - FC Kuban-Holding
31 aug 2024, 10:00 Nart Cherkessk - : - Biolog Novokubansk
31 aug 2024, 10:00 Druzhba - : - Sevastopol
31 aug 2024, 10:00 FC Alania Vladikavkaz II - : - Dinamo Stavropol
31 aug 2024, 10:00 Forte Taganrog - : - FC Rostov II
31 aug 2024, 10:00 FC Stroitel - : - Astrakhan
31 aug 2024, 10:00 Angusht Nazran - : - Pobeda Khasavyurt
Round 22
07 sep 2024, 10:00 Zvezda Saint Petersburg - : - Baltika-BFU Kaliningrad
08 sep 2024, 10:00 Dinamo Vologda - : - Tver FC
08 sep 2024, 10:00 Rodina-M - : - Luki-Energiya
08 sep 2024, 10:00 Irkutsk - : - Torpedo Vladimir
08 sep 2024, 10:00 Leon Saturn Ramenskoye - : - Dynamo Saint Petersburg
08 sep 2024, 10:00 Dinamo Moscow II - : - Chertanovo Moscow
08 sep 2024, 10:00 Zenit St. Petersburg II - : - Znamya Truda
08 sep 2024, 10:00 Spartak Moscow II - : - FC Yenisey Krasnoyarsk II
08 sep 2024, 10:00 SKA-Khabarovsk II - : - Sakhalin
08 sep 2024, 10:00 Kolomna - : - FC Orel
08 sep 2024, 10:00 FC Kosmos Dolgoprudny - : - Salyut Belgorod
08 sep 2024, 10:00 Kompozit - : - Khimki 2
08 sep 2024, 10:00 Spartak Tambov - : - Dinamo Vladivostok
08 sep 2024, 10:00 Zenit Penza - : - Strogino
08 sep 2024, 10:00 Arsenal Tula II - : - Kvant Obninsk
21 sep 2024, 10:00 Krylya Sovetov Samara II - : - Dinamo Kirov
21 sep 2024, 10:00 Dinamo Barnaul - : - FC Orenburg II
21 sep 2024, 10:00 Amkar-Perm - : - Ural II
21 sep 2024, 10:00 Nizhny Novgorod II - : - Akron Togliatti 2
21 sep 2024, 10:00 NoSta - : - Lada Togliatti
21 sep 2024, 10:00 Rubin Kazan 2 - : - Uralets TS Nizhny Tagil
22 sep 2024, 10:00 Sokol Kazan - : - Volna Nizhny Novgorod
Round 24
07 sep 2024, 10:00 Dinamo Stavropol - : - Rubin Yalta
07 sep 2024, 10:00 Biolog Novokubansk - : - Druzhba
07 sep 2024, 10:00 Spartak Nalchik - : - Nart Cherkessk
07 sep 2024, 10:00 Sevastopol - : - Angusht Nazran
07 sep 2024, 10:00 Astrakhan - : - Forte Taganrog
07 sep 2024, 10:00 FC Rostov II - : - Dynamo Makhachkala 2
07 sep 2024, 10:00 FC Stroitel - : - FC Kuban-Holding
08 sep 2024, 10:00 Pobeda Khasavyurt - : - FC Alania Vladikavkaz II
Round 23
14 sep 2024, 10:00 Dynamo Saint Petersburg - : - Dinamo Moscow II
15 sep 2024, 10:00 Irkutsk - : - FC Yenisey Krasnoyarsk II
15 sep 2024, 10:00 Tver FC - : - Rodina-M
15 sep 2024, 10:00 Torpedo Vladimir - : - Leon Saturn Ramenskoye
15 sep 2024, 10:00 Chertanovo Moscow - : - Dinamo Vologda
15 sep 2024, 10:00 Baltika-BFU Kaliningrad - : - Zenit St. Petersburg II
15 sep 2024, 10:00 Znamya Truda - : - Spartak Moscow II
15 sep 2024, 10:00 Luki-Energiya - : - Zvezda Saint Petersburg
15 sep 2024, 10:00 Salyut Belgorod - : - FC Ryazan
15 sep 2024, 10:00 SKA-Khabarovsk II - : - Kolomna
15 sep 2024, 10:00 FC Orel - : - FC Kosmos Dolgoprudny
15 sep 2024, 10:00 Kvant Obninsk - : - Sakhalin
15 sep 2024, 10:00 Dinamo Vladivostok - : - Zenit Penza
15 sep 2024, 10:00 Strogino - : - Arsenal Tula II
15 sep 2024, 10:00 Khimki 2 - : - Spartak Tambov
28 sep 2024, 10:00 Dinamo Kirov - : - Rubin Kazan 2
28 sep 2024, 10:00 Ural II - : - Krylya Sovetov Samara II
28 sep 2024, 10:00 Akron Togliatti 2 - : - Amkar-Perm
28 sep 2024, 10:00 Lada Togliatti - : - Dinamo Barnaul
28 sep 2024, 10:00 FC Orenburg II - : - Nizhny Novgorod II
28 sep 2024, 10:00 Volna Nizhny Novgorod - : - NoSta
28 sep 2024, 10:00 Uralets TS Nizhny Tagil - : - Sokol Kazan
Round 25
14 sep 2024, 10:00 Rubin Yalta - : - Pobeda Khasavyurt
14 sep 2024, 10:00 Nart Cherkessk - : - Legion Makhachkala
14 sep 2024, 10:00 Druzhba - : - Spartak Nalchik
14 sep 2024, 10:00 Angusht Nazran - : - Biolog Novokubansk
14 sep 2024, 10:00 Dynamo Makhachkala 2 - : - Astrakhan
14 sep 2024, 10:00 Forte Taganrog - : - FC Kuban-Holding
14 sep 2024, 10:00 FC Stroitel - : - Dinamo Stavropol
15 sep 2024, 10:00 FC Alania Vladikavkaz II - : - Sevastopol
Round 24
21 sep 2024, 10:00 Zvezda Saint Petersburg - : - Rodina-M
22 sep 2024, 10:00 Leon Saturn Ramenskoye - : - FC Yenisey Krasnoyarsk II
22 sep 2024, 10:00 Irkutsk - : - Znamya Truda
22 sep 2024, 10:00 Spartak Moscow II - : - Baltika-BFU Kaliningrad
22 sep 2024, 10:00 Dinamo Vologda - : - Dynamo Saint Petersburg
22 sep 2024, 10:00 Zenit St. Petersburg II - : - Luki-Energiya
22 sep 2024, 10:00 Dinamo Moscow II - : - Torpedo Vladimir
22 sep 2024, 10:00 Chertanovo Moscow - : - Tver FC
22 sep 2024, 10:00 Zenit Penza - : - Khimki 2
22 sep 2024, 10:00 Kolomna - : - Kvant Obninsk
22 sep 2024, 10:00 Strogino - : - Sakhalin
22 sep 2024, 10:00 FC Ryazan - : - FC Orel
22 sep 2024, 10:00 SKA-Khabarovsk II - : - FC Kosmos Dolgoprudny
22 sep 2024, 10:00 Arsenal Tula II - : - Dinamo Vladivostok
22 sep 2024, 10:00 Spartak Tambov - : - Kompozit
05 oct 2024, 10:00 Dinamo Kirov - : - Uralets TS Nizhny Tagil
05 oct 2024, 10:00 NoSta - : - Sokol Kazan
05 oct 2024, 10:00 Dinamo Barnaul - : - Volna Nizhny Novgorod
05 oct 2024, 10:00 Nizhny Novgorod II - : - Lada Togliatti
05 oct 2024, 10:00 Amkar-Perm - : - FC Orenburg II
05 oct 2024, 10:00 Krylya Sovetov Samara II - : - Akron Togliatti 2
05 oct 2024, 10:00 Rubin Kazan 2 - : - Ural II
Round 26
21 sep 2024, 10:00 Sevastopol - : - Rubin Yalta
21 sep 2024, 10:00 Legion Makhachkala - : - Druzhba
21 sep 2024, 10:00 Spartak Nalchik - : - Angusht Nazran
21 sep 2024, 10:00 FC Alania Vladikavkaz II - : - Biolog Novokubansk
21 sep 2024, 10:00 Astrakhan - : - FC Rostov II
21 sep 2024, 10:00 Dinamo Stavropol - : - Forte Taganrog
21 sep 2024, 10:00 FC Kuban-Holding - : - Dynamo Makhachkala 2
22 sep 2024, 10:00 Pobeda Khasavyurt - : - FC Stroitel
Round 25
28 sep 2024, 10:00 Dynamo Saint Petersburg - : - Chertanovo Moscow
29 sep 2024, 10:00 Tver FC - : - Zvezda Saint Petersburg
29 sep 2024, 10:00 Luki-Energiya - : - Spartak Moscow II
29 sep 2024, 10:00 Rodina-M - : - Zenit St. Petersburg II
29 sep 2024, 10:00 Baltika-BFU Kaliningrad - : - Irkutsk
29 sep 2024, 10:00 Znamya Truda - : - Leon Saturn Ramenskoye
29 sep 2024, 10:00 Torpedo Vladimir - : - Dinamo Vologda
29 sep 2024, 10:00 FC Yenisey Krasnoyarsk II - : - Dinamo Moscow II
29 sep 2024, 10:00 FC Orel - : - Salyut Belgorod
29 sep 2024, 10:00 SKA-Khabarovsk II - : - FC Ryazan
29 sep 2024, 10:00 Dinamo Vladivostok - : - Sakhalin
29 sep 2024, 10:00 Kvant Obninsk - : - FC Kosmos Dolgoprudny
29 sep 2024, 10:00 Strogino - : - Kolomna
29 sep 2024, 10:00 Khimki 2 - : - Arsenal Tula II
29 sep 2024, 10:00 Kompozit - : - Zenit Penza
12 oct 2024, 10:00 Ural II - : - Dinamo Kirov
12 oct 2024, 10:00 Akron Togliatti 2 - : - Rubin Kazan 2
12 oct 2024, 10:00 Lada Togliatti - : - Amkar-Perm
12 oct 2024, 10:00 FC Orenburg II - : - Krylya Sovetov Samara II
12 oct 2024, 10:00 Volna Nizhny Novgorod - : - Nizhny Novgorod II
12 oct 2024, 10:00 Dinamo Barnaul - : - Sokol Kazan
12 oct 2024, 10:00 Uralets TS Nizhny Tagil - : - NoSta
Round 27
28 sep 2024, 10:00 Rubin Yalta - : - Biolog Novokubansk
28 sep 2024, 10:00 Dynamo Makhachkala 2 - : - Dinamo Stavropol
28 sep 2024, 10:00 FC Rostov II - : - FC Kuban-Holding
28 sep 2024, 10:00 Forte Taganrog - : - Pobeda Khasavyurt
28 sep 2024, 10:00 FC Stroitel - : - Sevastopol
28 sep 2024, 10:00 Angusht Nazran - : - Legion Makhachkala
28 sep 2024, 10:00 Druzhba - : - Nart Cherkessk
29 sep 2024, 10:00 FC Alania Vladikavkaz II - : - Spartak Nalchik
Round 26
05 oct 2024, 10:00 Dynamo Saint Petersburg - : - Tver FC
05 oct 2024, 10:00 Salyut Belgorod - : - SKA-Khabarovsk II
06 oct 2024, 10:00 Dinamo Vologda - : - FC Yenisey Krasnoyarsk II
06 oct 2024, 10:00 Dinamo Moscow II - : - Znamya Truda
06 oct 2024, 10:00 Leon Saturn Ramenskoye - : - Baltika-BFU Kaliningrad
06 oct 2024, 10:00 Irkutsk - : - Luki-Energiya
06 oct 2024, 10:00 Spartak Moscow II - : - Rodina-M
06 oct 2024, 10:00 Chertanovo Moscow - : - Torpedo Vladimir
06 oct 2024, 10:00 Zenit St. Petersburg II - : - Zvezda Saint Petersburg
06 oct 2024, 10:00 Zenit Penza - : - Spartak Tambov
06 oct 2024, 10:00 FC Kosmos Dolgoprudny - : - Strogino
06 oct 2024, 10:00 Arsenal Tula II - : - Kompozit
06 oct 2024, 10:00 Kolomna - : - Dinamo Vladivostok
06 oct 2024, 10:00 Khimki 2 - : - Sakhalin
06 oct 2024, 10:00 FC Ryazan - : - Kvant Obninsk
19 oct 2024, 10:00 Dinamo Barnaul - : - NoSta
19 oct 2024, 10:00 Sokol Kazan - : - Nizhny Novgorod II
19 oct 2024, 10:00 Rubin Kazan 2 - : - FC Orenburg II
19 oct 2024, 10:00 Volna Nizhny Novgorod - : - Amkar-Perm
19 oct 2024, 10:00 Dinamo Kirov - : - Akron Togliatti 2
19 oct 2024, 10:00 Krylya Sovetov Samara II - : - Lada Togliatti
19 oct 2024, 10:00 Uralets TS Nizhny Tagil - : - Ural II
Round 28
05 oct 2024, 10:00 Nart Cherkessk - : - Angusht Nazran
05 oct 2024, 10:00 Spartak Nalchik - : - Rubin Yalta
05 oct 2024, 10:00 Legion Makhachkala - : - FC Alania Vladikavkaz II
05 oct 2024, 10:00 FC Kuban-Holding - : - Astrakhan
05 oct 2024, 10:00 Dinamo Stavropol - : - FC Rostov II
05 oct 2024, 10:00 Sevastopol - : - Forte Taganrog
05 oct 2024, 10:00 FC Stroitel - : - Biolog Novokubansk
06 oct 2024, 10:00 Pobeda Khasavyurt - : - Dynamo Makhachkala 2
Round 27
12 oct 2024, 10:00 Zvezda Saint Petersburg - : - Spartak Moscow II
13 oct 2024, 10:00 Torpedo Vladimir - : - Dynamo Saint Petersburg
13 oct 2024, 10:00 Znamya Truda - : - Dinamo Vologda
13 oct 2024, 10:00 FC Yenisey Krasnoyarsk II - : - Chertanovo Moscow
13 oct 2024, 10:00 Tver FC - : - Zenit St. Petersburg II
13 oct 2024, 10:00 Rodina-M - : - Irkutsk
13 oct 2024, 10:00 Baltika-BFU Kaliningrad - : - Dinamo Moscow II
13 oct 2024, 10:00 Luki-Energiya - : - Leon Saturn Ramenskoye
13 oct 2024, 10:00 SKA-Khabarovsk II - : - FC Orel
13 oct 2024, 10:00 Kvant Obninsk - : - Salyut Belgorod
13 oct 2024, 10:00 Strogino - : - FC Ryazan
13 oct 2024, 10:00 Khimki 2 - : - Kolomna
13 oct 2024, 10:00 Spartak Tambov - : - Arsenal Tula II
13 oct 2024, 10:00 Dinamo Vladivostok - : - FC Kosmos Dolgoprudny
13 oct 2024, 10:00 Kompozit - : - Sakhalin
Round 29
12 oct 2024, 10:00 Rubin Yalta - : - Legion Makhachkala
12 oct 2024, 10:00 Angusht Nazran - : - Druzhba
12 oct 2024, 10:00 FC Alania Vladikavkaz II - : - Nart Cherkessk
12 oct 2024, 10:00 Astrakhan - : - Dinamo Stavropol
12 oct 2024, 10:00 FC Rostov II - : - Pobeda Khasavyurt
12 oct 2024, 10:00 FC Stroitel - : - Spartak Nalchik
12 oct 2024, 10:00 Forte Taganrog - : - Biolog Novokubansk
12 oct 2024, 10:00 Dynamo Makhachkala 2 - : - Sevastopol
Round 28
19 oct 2024, 10:00 Dynamo Saint Petersburg - : - FC Yenisey Krasnoyarsk II
20 oct 2024, 10:00 Irkutsk - : - Zvezda Saint Petersburg
20 oct 2024, 10:00 Torpedo Vladimir - : - Tver FC
20 oct 2024, 10:00 Spartak Moscow II - : - Zenit St. Petersburg II
20 oct 2024, 10:00 Chertanovo Moscow - : - Znamya Truda
20 oct 2024, 10:00 Dinamo Moscow II - : - Luki-Energiya
20 oct 2024, 10:00 Dinamo Vologda - : - Baltika-BFU Kaliningrad
20 oct 2024, 10:00 Leon Saturn Ramenskoye - : - Rodina-M
20 oct 2024, 10:00 Salyut Belgorod - : - Strogino
20 oct 2024, 10:00 FC Kosmos Dolgoprudny - : - Khimki 2
20 oct 2024, 10:00 FC Ryazan - : - Dinamo Vladivostok
20 oct 2024, 10:00 Kolomna - : - Kompozit
20 oct 2024, 10:00 FC Orel - : - Kvant Obninsk
20 oct 2024, 10:00 Sakhalin - : - Spartak Tambov
20 oct 2024, 10:00 Arsenal Tula II - : - Zenit Penza
Round 30
19 oct 2024, 10:00 Nart Cherkessk - : - Rubin Yalta
19 oct 2024, 10:00 Druzhba - : - FC Alania Vladikavkaz II
19 oct 2024, 10:00 Dinamo Stavropol - : - FC Kuban-Holding
19 oct 2024, 10:00 Pobeda Khasavyurt - : - Astrakhan
19 oct 2024, 10:00 Sevastopol - : - FC Rostov II
19 oct 2024, 10:00 Biolog Novokubansk - : - Dynamo Makhachkala 2
19 oct 2024, 10:00 Spartak Nalchik - : - Forte Taganrog
19 oct 2024, 10:00 Legion Makhachkala - : - FC Stroitel
Round 29
26 oct 2024, 10:00 Zvezda Saint Petersburg - : - Leon Saturn Ramenskoye
27 oct 2024, 11:00 Baltika-BFU Kaliningrad - : - Chertanovo Moscow
27 oct 2024, 11:00 FC Yenisey Krasnoyarsk II - : -