Rus

Denmark Series Scores & Results

Dates 10.08.2023 - 06.04.2024
Category Denmark
Participants 40
All leagues
Results
Round 14
12 nov 2023, 06:00 Ringkoebing 2 : 4 Viby IF
11 nov 2023, 09:00 Sundby BK 1 : 0 Greve
11 nov 2023, 08:00 AB Taarnby 0 : 0 Broenshoej
11 nov 2023, 08:00 B 1909 3 : 0 Fjordager
11 nov 2023, 07:30 Hedensted 3 : 0 Tarup-Paarup
11 nov 2023, 07:30 Horsens fS 2 : 1 OKS
11 nov 2023, 07:00 Karlslunde IF 1 : 2 Frederikssund IK
11 nov 2023, 07:00 VRI 0 : 0 AaB II
11 nov 2023, 07:00 Odder IGF 2 : 1 Kjellerup
11 nov 2023, 07:00 Alleroed FK 2 : 1 Herlev
Round 5
11 nov 2023, 07:00 Marienlyst 0 : 1 B 1913
Round 14
11 nov 2023, 06:00 Ringsted 0 : 1 Slagelse B&I
11 nov 2023, 06:00 B 1908 2 : 3 Glostrup FK
11 nov 2023, 06:00 Skjold 2 : 2 VB 1968
11 nov 2023, 06:00 Vorup 4 : 2 Varde
11 nov 2023, 05:00 Hobro II 2 : 2 Noerresundby
10 nov 2023, 13:00 Ledoeje-Smoerum Fodbold 2 : 2 Hoersholm Usseroed IK
10 nov 2023, 13:00 Taarnby FF 2 : 0 Goerslev IF
10 nov 2023, 13:00 Naestved II 4 : 0 KFUM Roskilde
10 nov 2023, 12:30 Aarhus Fremad II 0 : 0 Dalum IF
09 sep 2023, 07:00 B 1913 0 : 2 Marienlyst
Round 13
04 nov 2023, 11:00 Skjold 0 : 3 Karlslunde IF
04 nov 2023, 10:00 Fjordager 0 : 3 Aarhus Fremad II
04 nov 2023, 09:00 Broenshoej 3 : 3 Naestved II
04 nov 2023, 08:30 Kjellerup 1 : 0 Viby IF
04 nov 2023, 08:30 Varde 1 : 2 Ringkoebing
04 nov 2023, 08:30 Noerresundby 1 : 4 VRI
04 nov 2023, 08:30 KFUM Roskilde 2 : 6 Sundby BK
04 nov 2023, 08:30 Hedensted 0 : 2 B 1909
04 nov 2023, 08:00 Frederikssund IK 1 : 0 B 1908
04 nov 2023, 08:00 AaB II 2 : 3 Vorup
04 nov 2023, 08:00 Odder IGF 2 : 0 Hobro II
04 nov 2023, 08:00 Greve 3 : 2 Alleroed FK
04 nov 2023, 08:00 OKS 1 : 1 B 1913
04 nov 2023, 08:00 Dalum IF 1 : 4 Horsens fS
04 nov 2023, 08:00 Tarup-Paarup 2 : 5 Marienlyst
04 nov 2023, 07:00 Glostrup FK 5 : 1 Ringsted
03 nov 2023, 14:30 Goerslev IF 2 : 2 Herlev
03 nov 2023, 14:10 VB 1968 1 : 4 Hoersholm Usseroed IK
03 nov 2023, 14:00 Slagelse B&I 2 : 1 Ledoeje-Smoerum Fodbold
03 nov 2023, 13:30 Taarnby FF 1 : 0 AB Taarnby
Round 12
29 oct 2023, 09:00 Ringkoebing 0 : 0 AaB II
29 oct 2023, 08:00 Horsens fS 6 : 0 Fjordager
28 oct 2023, 09:00 Sundby BK 5 : 0 Broenshoej
28 oct 2023, 08:00 Hobro II 1 : 1 Kjellerup
28 oct 2023, 08:00 Herlev 1 : 2 Greve
28 oct 2023, 08:00 AB Taarnby 1 : 0 Goerslev IF
28 oct 2023, 08:00 B 1909 1 : 1 Tarup-Paarup
28 oct 2023, 07:30 Noerresundby 1 : 1 Vorup
28 oct 2023, 07:00 Karlslunde IF 1 : 5 VB 1968
28 oct 2023, 07:00 VRI 0 : 1 Odder IGF
28 oct 2023, 07:00 Viby IF 2 : 1 Varde
28 oct 2023, 07:00 Alleroed FK 2 : 1 KFUM Roskilde
28 oct 2023, 07:00 Marienlyst 2 : 0 OKS
28 oct 2023, 07:00 B 1913 2 : 3 Dalum IF
28 oct 2023, 07:00 Aarhus Fremad II 5 : 2 Hedensted
28 oct 2023, 06:00 Ringsted 3 : 3 Frederikssund IK
28 oct 2023, 06:00 B 1908 3 : 1 Skjold
28 oct 2023, 06:00 Hoersholm Usseroed IK 7 : 2 Slagelse B&I
27 oct 2023, 13:00 Ledoeje-Smoerum Fodbold 3 : 3 Glostrup FK
27 oct 2023, 13:00 Naestved II 2 : 0 Taarnby FF
Round 11
22 oct 2023, 07:30 Hedensted 1 : 4 Horsens fS
21 oct 2023, 08:00 Hobro II 5 : 2 VRI
21 oct 2023, 08:00 AB Taarnby 0 : 0 Naestved II
21 oct 2023, 08:00 Broenshoej 2 : 0 Alleroed FK
21 oct 2023, 08:00 Fjordager 0 : 2 B 1913
21 oct 2023, 08:00 B 1909 1 : 2 Aarhus Fremad II
21 oct 2023, 07:30 Kjellerup 2 : 1 Varde
21 oct 2023, 07:30 Noerresundby 1 : 1 Ringkoebing
21 oct 2023, 07:30 KFUM Roskilde 1 : 4 Herlev
21 oct 2023, 07:00 Karlslunde IF 1 : 0 B 1908
21 oct 2023, 07:00 Frederikssund IK 3 : 2 Ledoeje-Smoerum Fodbold
21 oct 2023, 07:00 Odder IGF 1 : 1 Vorup
21 oct 2023, 07:00 AaB II 0 : 4 Viby IF
21 oct 2023, 07:00 Greve 0 : 1 Goerslev IF
21 oct 2023, 07:00 Dalum IF 1 : 0 Marienlyst
21 oct 2023, 07:00 Tarup-Paarup 0 : 1 OKS
21 oct 2023, 06:30 Taarnby FF 1 : 1 Sundby BK
21 oct 2023, 06:00 Skjold 1 : 1 Ringsted
21 oct 2023, 06:00 Glostrup FK 1 : 3 Hoersholm Usseroed IK
20 oct 2023, 13:10 VB 1968 1 : 3 Slagelse B&I
Round 10
14 oct 2023, 10:00 Aarhus Fremad II 1 : 1 Tarup-Paarup
14 oct 2023, 09:00 Varde 0 : 1 AaB II
14 oct 2023, 09:00 Sundby BK 1 : 0 AB Taarnby
14 oct 2023, 07:30 Alleroed FK 3 : 1 Taarnby FF
14 oct 2023, 07:00 Viby IF 4 : 1 Noerresundby
14 oct 2023, 07:00 Greve 0 : 2 KFUM Roskilde
14 oct 2023, 07:00 Marienlyst 4 : 1 Fjordager
14 oct 2023, 07:00 OKS 3 : 2 Dalum IF
14 oct 2023, 07:00 B 1913 1 : 1 Hedensted
14 oct 2023, 06:00 Ringsted 0 : 1 Karlslunde IF
14 oct 2023, 06:00 Hoersholm Usseroed IK 4 : 1 Frederikssund IK
14 oct 2023, 06:00 B 1908 3 : 0 VB 1968
14 oct 2023, 06:00 Vorup 2 : 3 Hobro II
13 oct 2023, 13:30 Ringkoebing 2 : 3 Odder IGF
13 oct 2023, 13:30 Horsens fS 1 : 1 B 1909
13 oct 2023, 13:00 Slagelse B&I 0 : 2 Glostrup FK
13 oct 2023, 13:00 Ledoeje-Smoerum Fodbold 3 : 0 Skjold
13 oct 2023, 13:00 VRI 3 : 5 Kjellerup
13 oct 2023, 13:00 Naestved II 1 : 2 Goerslev IF
13 oct 2023, 12:30 Herlev 1 : 3 Broenshoej
Round 9
08 oct 2023, 07:00 Horsens fS 1 : 1 Aarhus Fremad II
07 oct 2023, 09:30 Varde 2 : 2 Noerresundby
07 oct 2023, 09:00 Sundby BK 4 : 1 Naestved II
07 oct 2023, 08:00 Herlev 2 : 4 Taarnby FF
07 oct 2023, 07:30 KFUM Roskilde 0 : 1 Goerslev IF
07 oct 2023, 07:00 Viby IF 1 : 0 Odder IGF
07 oct 2023, 07:00 Greve 0 : 2 Broenshoej
07 oct 2023, 07:00 Alleroed FK 2 : 1 AB Taarnby
07 oct 2023, 07:00 OKS 5 : 1 Fjordager
07 oct 2023, 07:00 B 1913 2 : 2 B 1909
07 oct 2023, 07:00 Dalum IF 2 : 4 Tarup-Paarup
07 oct 2023, 06:00 Hoersholm Usseroed IK 0 : 1 Skjold
07 oct 2023, 06:00 Glostrup FK 2 : 0 VB 1968
07 oct 2023, 06:00 Ringsted 3 : 0 B 1908
07 oct 2023, 06:00 Vorup 3 : 4 VRI
07 oct 2023, 06:00 Marienlyst 4 : 0 Hedensted
06 oct 2023, 13:00 Slagelse B&I 3 : 1 Frederikssund IK
06 oct 2023, 13:00 Ledoeje-Smoerum Fodbold 0 : 2 Karlslunde IF
06 oct 2023, 13:00 AaB II 1 : 4 Kjellerup
06 oct 2023, 13:00 Ringkoebing 2 : 1 Hobro II
Round 8
30 sep 2023, 08:00 Skjold 5 : 1 Slagelse B&I
30 sep 2023, 08:00 Hobro II 1 : 5 Viby IF
30 sep 2023, 08:00 AB Taarnby 0 : 2 Herlev
30 sep 2023, 08:00 Broenshoej 2 : 0 KFUM Roskilde
30 sep 2023, 08:00 B 1909 1 : 4 Marienlyst
30 sep 2023, 08:00 Aarhus Fremad II 2 : 2 B 1913
30 sep 2023, 08:00 Fjordager 1 : 2 Dalum IF
30 sep 2023, 07:30 Noerresundby 2 : 1 AaB II
30 sep 2023, 07:30 Kjellerup 1 : 2 Vorup
30 sep 2023, 07:30 Goerslev IF 2 : 0 Sundby BK
30 sep 2023, 07:30 Hedensted 4 : 1 OKS
30 sep 2023, 07:00 Frederikssund IK 1 : 2 Glostrup FK
30 sep 2023, 07:00 Karlslunde IF 2 : 0 Hoersholm Usseroed IK
30 sep 2023, 07:00 Odder IGF 1 : 1 Varde
30 sep 2023, 07:00 VRI 2 : 1 Ringkoebing
30 sep 2023, 07:00 Tarup-Paarup 4 : 2 Horsens fS
30 sep 2023, 06:30 Taarnby FF 1 : 3 Greve
30 sep 2023, 06:00 B 1908 0 : 2 Ledoeje-Smoerum Fodbold
29 sep 2023, 13:10 VB 1968 2 : 2 Ringsted
29 sep 2023, 13:00 Naestved II 1 : 1 Alleroed FK
Round 7
24 sep 2023, 07:00 Dalum IF 1 : 2 Hedensted
23 sep 2023, 09:00 Varde 0 : 3 Hobro II
23 sep 2023, 08:00 Herlev 2 : 3 Naestved II
Round 16
23 sep 2023, 08:00 AB Taarnby 0 : 1 Greve
Round 7
23 sep 2023, 07:30 Kjellerup 1 : 3 Noerresundby
23 sep 2023, 07:30 Goerslev IF 3 : 1 Broenshoej
23 sep 2023, 07:00 Viby IF 4 : 2 VRI
23 sep 2023, 07:00 AaB II 1 : 3 Odder IGF
23 sep 2023, 07:00 Alleroed FK 2 : 3 Sundby BK
23 sep 2023, 07:00 OKS 0 : 1 B 1909
23 sep 2023, 07:00 B 1913 1 : 3 Horsens fS
23 sep 2023, 07:00 Tarup-Paarup 4 : 0 Fjordager
23 sep 2023, 06:00 Hoersholm Usseroed IK 0 : 2 B 1908
23 sep 2023, 06:00 Glostrup FK 2 : 1 Skjold
23 sep 2023, 06:00 Vorup 2 : 1 Ringkoebing
23 sep 2023, 05:30 KFUM Roskilde 1 : 7 Taarnby FF
22 sep 2023, 13:10 VB 1968 0 : 3 Frederikssund IK
22 sep 2023, 13:00 Slagelse B&I 1 : 1 Karlslunde IF
22 sep 2023, 13:00 Ledoeje-Smoerum Fodbold 2 : 3 Ringsted
22 sep 2023, 12:30 Marienlyst 4 : 0 Aarhus Fremad II
Round 6
17 sep 2023, 07:00 VRI 5 : 1 Varde
16 sep 2023, 10:00 Skjold 1 : 0 Frederikssund IK
16 sep 2023, 09:00 Sundby BK 4 : 1 Herlev
16 sep 2023, 08:00 Hobro II 3 : 3 AaB II
16 sep 2023, 08:00 AB Taarnby 3 : 0 KFUM Roskilde
16 sep 2023, 08:00 Aarhus Fremad II 1 : 2 OKS
16 sep 2023, 08:00 B 1909 1 : 0 Dalum IF
16 sep 2023, 07:30 Hedensted 1 : 1 Fjordager
16 sep 2023, 07:00 Karlslunde IF 1 : 1 Glostrup FK
16 sep 2023, 07:00 Ringsted 3 : 2 Hoersholm Usseroed IK
16 sep 2023, 07:00 Odder IGF 3 : 1 Noerresundby
16 sep 2023, 07:00 Alleroed FK 2 : 2 Goerslev IF
16 sep 2023, 07:00 B 1913 2 : 2 Tarup-Paarup
16 sep 2023, 06:00 B 1908 1 : 1 Slagelse B&I
16 sep 2023, 06:00 Vorup 2 : 1 Viby IF
15 sep 2023, 13:30 Horsens fS 3 : 2 Marienlyst
15 sep 2023, 13:00 Ledoeje-Smoerum Fodbold 6 : 0 VB 1968
15 sep 2023, 13:00 Ringkoebing 0 : 1 Kjellerup
15 sep 2023, 13:00 Naestved II 4 : 2 Greve
15 sep 2023, 11:30 Taarnby FF 0 : 0 Broenshoej
Round 5
10 sep 2023, 08:00 Fjordager 0 : 5 B 1909
10 sep 2023, 07:00 Slagelse B&I 1 : 1 Ringsted
09 sep 2023, 09:00 Varde 1 : 2 Vorup
09 sep 2023, 08:00 Broenshoej 1 : 0 AB Taarnby
09 sep 2023, 07:30 Kjellerup 0 : 2 Odder IGF
09 sep 2023, 07:30 Noerresundby 3 : 1 Hobro II
09 sep 2023, 07:30 KFUM Roskilde 2 : 2 Naestved II
09 sep 2023, 07:00 Frederikssund IK 4 : 2 Karlslunde IF
09 sep 2023, 07:00 Viby IF 2 : 3 Ringkoebing
09 sep 2023, 07:00 AaB II 2 : 0 VRI
09 sep 2023, 07:00 Greve 2 : 3 Sundby BK
09 sep 2023, 07:00 Dalum IF 3 : 1 Aarhus Fremad II
09 sep 2023, 07:00 Tarup-Paarup 1 : 4 Hedensted
09 sep 2023, 07:00 OKS 1 : 1 Horsens fS
09 sep 2023, 06:00 Hoersholm Usseroed IK 6 : 1 Ledoeje-Smoerum Fodbold
09 sep 2023, 06:00 VB 1968 1 : 2 Skjold
09 sep 2023, 06:00 Glostrup FK 2 : 0 B 1908
08 sep 2023, 12:30 Herlev 0 : 1 Alleroed FK
08 sep 2023, 11:45 Goerslev IF 1 : 0 Taarnby FF
Round 4
03 sep 2023, 07:00 Horsens fS 3 : 2 Dalum IF
02 sep 2023, 09:00 Sundby BK 4 : 0 KFUM Roskilde
02 sep 2023, 08:00 AB Taarnby 0 : 2 Taarnby FF
02 sep 2023, 08:00 Herlev 2 : 0 Goerslev IF
02 sep 2023, 08:00 B 1909 5 : 1 Hedensted
02 sep 2023, 08:00 Aarhus Fremad II 1 : 2 Fjordager
02 sep 2023, 07:30 Alleroed FK 3 : 1 Greve
02 sep 2023, 07:00 Karlslunde IF 3 : 0 Skjold
02 sep 2023, 07:00 Viby IF 5 : 0 Kjellerup
02 sep 2023, 07:00 VRI 2 : 2 Noerresundby
02 sep 2023, 07:00 B 1913 2 : 2 OKS
02 sep 2023, 07:00 Marienlyst 2 : 0 Tarup-Paarup
02 sep 2023, 06:00 Hoersholm Usseroed IK 3 : 3 VB 1968
02 sep 2023, 06:00 B 1908 0 : 4 Frederikssund IK
02 sep 2023, 06:00 Vorup 2 : 1 AaB II
01 sep 2023, 13:10 Hobro II 1 : 1 Odder IGF
01 sep 2023, 13:00 Ledoeje-Smoerum Fodbold 1 : 1 Slagelse B&I
01 sep 2023, 13:00 Ringsted 1 : 1 Glostrup FK
01 sep 2023, 13:00 Ringkoebing 4 : 0 Varde
01 sep 2023, 13:00 Naestved II 0 : 1 Broenshoej
Round 1
29 aug 2023, 12:15 Odder IGF 2 : 1 Ringkoebing
Round 3
27 aug 2023, 07:00 Fjordager 0 : 3 Horsens fS
26 aug 2023, 09:00 Varde 1 : 4 Viby IF
26 aug 2023, 07:30 KFUM Roskilde 0 : 3 Alleroed FK
26 aug 2023, 07:30 Hedensted 0 : 1 Aarhus Fremad II
26 aug 2023, 07:00 Frederikssund IK 2 : 2 Ringsted
26 aug 2023, 07:00 Odder IGF 5 : 1 VRI
26 aug 2023, 07:00 Greve 1 : 3 Herlev
26 aug 2023, 07:00 OKS 0 : 3 Marienlyst
26 aug 2023, 07:00 Tarup-Paarup 1 : 1 B 1909
26 aug 2023, 06:00 Glostrup FK 3 : 1 Ledoeje-Smoerum Fodbold
26 aug 2023, 06:00 Skjold 1 : 0 B 1908
26 aug 2023, 06:00 Vorup 3 : 2 Noerresundby
25 aug 2023, 13:10 VB 1968 1 : 0 Karlslunde IF
25 aug 2023, 13:00 Slagelse B&I 3 : 4 Hoersholm Usseroed IK
25 aug 2023, 12:45 Taarnby FF 3 : 1 Naestved II
25 aug 2023, 12:30 Kjellerup 1 : 0 Hobro II
25 aug 2023, 12:30 AaB II 0 : 3 Ringkoebing
25 aug 2023, 12:30 Goerslev IF 1 : 0 AB Taarnby
25 aug 2023, 12:30 Broenshoej 0 : 1 Sundby BK
25 aug 2023, 12:30 Dalum IF 0 : 2 B 1913
Round 2
22 aug 2023, 13:00 Horsens fS 1 : 1 Hedensted
20 aug 2023, 08:00 Ringkoebing 2 : 2 Noerresundby
19 aug 2023, 09:30 Varde 1 : 2 Kjellerup
19 aug 2023, 09:00 Sundby BK 2 : 4 Taarnby FF
19 aug 2023, 08:45 Naestved II 1 : 4 AB Taarnby
19 aug 2023, 08:00 Herlev 3 : 0 KFUM Roskilde
19 aug 2023, 08:00 Aarhus Fremad II 4 : 1 B 1909
19 aug 2023, 07:00 VRI 1 : 1 Hobro II
19 aug 2023, 07:00 Viby IF 2 : 0 AaB II
19 aug 2023, 07:00 Alleroed FK 1 : 5 Broenshoej
19 aug 2023, 07:00 OKS 2 : 1 Tarup-Paarup
19 aug 2023, 06:00 Hoersholm Usseroed IK 1 : 1 Glostrup FK
19 aug 2023, 06:00 B 1908 1 : 1 Karlslunde IF
19 aug 2023, 06:00 Ringsted 1 : 3 Skjold
19 aug 2023, 06:00 Vorup 1 : 2 Odder IGF
18 aug 2023, 13:00 Slagelse B&I 0 : 0 VB 1968
18 aug 2023, 12:30 Ledoeje-Smoerum Fodbold 3 : 3 Frederikssund IK
18 aug 2023, 12:30 Goerslev IF 1 : 1 Greve
18 aug 2023, 12:30 Marienlyst 4 : 1 Dalum IF
18 aug 2023, 12:30 B 1913 0 : 0 Fjordager
Round 1
13 aug 2023, 09:00 B 1909 0 : 2 Horsens fS
12 aug 2023, 08:00 Skjold 0 : 2 Ledoeje-Smoerum Fodbold
12 aug 2023, 08:00 Hobro II 0 : 6 Vorup
12 aug 2023, 08:00 Broenshoej 3 : 0 Herlev
12 aug 2023, 08:00 AB Taarnby 2 : 1 Sundby BK
12 aug 2023, 08:00 Fjordager 1 : 2 Marienlyst
12 aug 2023, 07:30 Noerresundby 3 : 1 Viby IF
12 aug 2023, 07:30 Kjellerup 1 : 2 VRI
12 aug 2023, 07:30 KFUM Roskilde 1 : 0 Greve
12 aug 2023, 07:30 Hedensted 1 : 2 B 1913
12 aug 2023, 07:00 AaB II 1 : 0 Varde
12 aug 2023, 07:00 Tarup-Paarup 1 : 1 Aarhus Fremad II
11 aug 2023, 13:10 VB 1968 1 : 2 B 1908
11 aug 2023, 13:00 Frederikssund IK 2 : 0 Hoersholm Usseroed IK
11 aug 2023, 13:00 Karlslunde IF 1 : 2 Ringsted
11 aug 2023, 13:00 Glostrup FK 2 : 1 Slagelse B&I
11 aug 2023, 12:30 Taarnby FF 2 : 3 Alleroed FK
11 aug 2023, 12:30 Goerslev IF 3 : 1 Naestved II
11 aug 2023, 12:30 Dalum IF 1 : 0 OKS