Rus

Vtora liga Bulgaria Fixtures & Schedule

Dates 14.07.2023 - 24.05.2024
Category Bulgaria
Participants 18
All leagues
Schedule
Round 1
20 jul 2024, 11:00 Sportist Svoge - : - Pirin Blagoevgrad
20 jul 2024, 11:00 Fratria - : - Dobrudzha Dobrich
20 jul 2024, 11:00 Spartak Pleven - : - Dunav Ruse
20 jul 2024, 11:00 Nesebar - : - CSKA 1948 II
20 jul 2024, 11:00 Ludogorets Razgrad II - : - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
20 jul 2024, 11:00 Montana - : - Marek Dupnitsa
20 jul 2024, 11:00 Minyor Pernik - : - Botev Plovdiv II
20 jul 2024, 11:00 Yantra - : - Etar
20 jul 2024, 11:00 Belasitsa Petrich - : - Strumska Slava
20 jul 2024, 11:00 PFC CSKA-Sofia II - : - Lovech
Round 2
27 jul 2024, 11:00 Pirin Blagoevgrad - : - Strumska Slava
27 jul 2024, 11:00 Etar - : - Minyor Pernik
27 jul 2024, 11:00 Botev Plovdiv II - : - Belasitsa Petrich
27 jul 2024, 11:00 Marek Dupnitsa - : - Yantra
27 jul 2024, 11:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - : - Montana
27 jul 2024, 11:00 Dunav Ruse - : - Nesebar
27 jul 2024, 11:00 CSKA 1948 II - : - Ludogorets Razgrad II
27 jul 2024, 11:00 Dobrudzha Dobrich - : - PFC CSKA-Sofia II
27 jul 2024, 11:00 Lovech - : - Spartak Pleven
27 jul 2024, 11:00 Sportist Svoge - : - Fratria
Round 3
03 aug 2024, 11:00 Spartak Pleven - : - Dobrudzha Dobrich
03 aug 2024, 11:00 Nesebar - : - Lovech
03 aug 2024, 11:00 Ludogorets Razgrad II - : - Dunav Ruse
03 aug 2024, 11:00 Montana - : - CSKA 1948 II
03 aug 2024, 11:00 Yantra - : - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
03 aug 2024, 11:00 Belasitsa Petrich - : - Etar
03 aug 2024, 11:00 Minyor Pernik - : - Marek Dupnitsa
03 aug 2024, 11:00 Strumska Slava - : - Botev Plovdiv II
03 aug 2024, 11:00 Fratria - : - Pirin Blagoevgrad
03 aug 2024, 11:00 PFC CSKA-Sofia II - : - Sportist Svoge
Round 4
10 aug 2024, 11:00 Etar - : - Strumska Slava
10 aug 2024, 11:00 Marek Dupnitsa - : - Belasitsa Petrich
10 aug 2024, 11:00 Pirin Blagoevgrad - : - Botev Plovdiv II
10 aug 2024, 11:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - : - Minyor Pernik
10 aug 2024, 11:00 CSKA 1948 II - : - Yantra
10 aug 2024, 11:00 Dunav Ruse - : - Montana
10 aug 2024, 11:00 Lovech - : - Ludogorets Razgrad II
10 aug 2024, 11:00 Dobrudzha Dobrich - : - Nesebar
10 aug 2024, 11:00 Sportist Svoge - : - Spartak Pleven
10 aug 2024, 11:00 Fratria - : - PFC CSKA-Sofia II
Round 5
17 aug 2024, 11:00 Spartak Pleven - : - Fratria
17 aug 2024, 11:00 Ludogorets Razgrad II - : - Dobrudzha Dobrich
17 aug 2024, 11:00 Nesebar - : - Sportist Svoge
17 aug 2024, 11:00 Montana - : - Lovech
17 aug 2024, 11:00 Yantra - : - Dunav Ruse
17 aug 2024, 11:00 Belasitsa Petrich - : - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
17 aug 2024, 11:00 Minyor Pernik - : - CSKA 1948 II
17 aug 2024, 11:00 Strumska Slava - : - Marek Dupnitsa
17 aug 2024, 11:00 Botev Plovdiv II - : - Etar
17 aug 2024, 11:00 PFC CSKA-Sofia II - : - Pirin Blagoevgrad
Round 6
24 aug 2024, 11:00 PFC CSKA-Sofia II - : - Spartak Pleven
24 aug 2024, 11:00 Marek Dupnitsa - : - Botev Plovdiv II
24 aug 2024, 11:00 Pirin Blagoevgrad - : - Etar
24 aug 2024, 11:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - : - Strumska Slava
24 aug 2024, 11:00 CSKA 1948 II - : - Belasitsa Petrich
24 aug 2024, 11:00 Dunav Ruse - : - Minyor Pernik
24 aug 2024, 11:00 Lovech - : - Yantra
24 aug 2024, 11:00 Dobrudzha Dobrich - : - Montana
24 aug 2024, 11:00 Sportist Svoge - : - Ludogorets Razgrad II
24 aug 2024, 11:00 Fratria - : - Nesebar
Round 7
31 aug 2024, 11:00 Etar - : - Marek Dupnitsa
31 aug 2024, 11:00 Spartak Pleven - : - Pirin Blagoevgrad
31 aug 2024, 11:00 Nesebar - : - PFC CSKA-Sofia II
31 aug 2024, 11:00 Ludogorets Razgrad II - : - Fratria
31 aug 2024, 11:00 Montana - : - Sportist Svoge
31 aug 2024, 11:00 Minyor Pernik - : - Lovech
31 aug 2024, 11:00 Yantra - : - Dobrudzha Dobrich
31 aug 2024, 11:00 Belasitsa Petrich - : - Dunav Ruse
31 aug 2024, 11:00 Strumska Slava - : - CSKA 1948 II
31 aug 2024, 11:00 Botev Plovdiv II - : - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Round 8
07 sep 2024, 11:00 Pirin Blagoevgrad - : - Marek Dupnitsa
07 sep 2024, 11:00 CSKA 1948 II - : - Botev Plovdiv II
07 sep 2024, 11:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - : - Etar
07 sep 2024, 11:00 Dunav Ruse - : - Strumska Slava
07 sep 2024, 11:00 Lovech - : - Belasitsa Petrich
07 sep 2024, 11:00 Sportist Svoge - : - Yantra
07 sep 2024, 11:00 Dobrudzha Dobrich - : - Minyor Pernik
07 sep 2024, 11:00 Fratria - : - Montana
07 sep 2024, 11:00 PFC CSKA-Sofia II - : - Ludogorets Razgrad II
07 sep 2024, 11:00 Spartak Pleven - : - Nesebar
Round 9
14 sep 2024, 11:00 Etar - : - CSKA 1948 II
14 sep 2024, 11:00 Marek Dupnitsa - : - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
14 sep 2024, 11:00 Botev Plovdiv II - : - Dunav Ruse
14 sep 2024, 11:00 Strumska Slava - : - Lovech
14 sep 2024, 11:00 Belasitsa Petrich - : - Dobrudzha Dobrich
14 sep 2024, 11:00 Yantra - : - Fratria
14 sep 2024, 11:00 Montana - : - PFC CSKA-Sofia II
14 sep 2024, 11:00 Minyor Pernik - : - Sportist Svoge
14 sep 2024, 11:00 Ludogorets Razgrad II - : - Spartak Pleven
14 sep 2024, 11:00 Nesebar - : - Pirin Blagoevgrad
Round 10
21 sep 2024, 11:00 PFC CSKA-Sofia II - : - Yantra
21 sep 2024, 11:00 Fratria - : - Minyor Pernik
21 sep 2024, 11:00 Sportist Svoge - : - Belasitsa Petrich
21 sep 2024, 11:00 Dobrudzha Dobrich - : - Strumska Slava
21 sep 2024, 11:00 Lovech - : - Botev Plovdiv II
21 sep 2024, 11:00 Dunav Ruse - : - Etar
21 sep 2024, 11:00 CSKA 1948 II - : - Marek Dupnitsa
21 sep 2024, 11:00 Pirin Blagoevgrad - : - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
21 sep 2024, 11:00 Nesebar - : - Ludogorets Razgrad II
21 sep 2024, 11:00 Spartak Pleven - : - Montana
Round 11
28 sep 2024, 11:00 Etar - : - Lovech
28 sep 2024, 11:00 Marek Dupnitsa - : - Dunav Ruse
28 sep 2024, 11:00 Botev Plovdiv II - : - Dobrudzha Dobrich
28 sep 2024, 11:00 Strumska Slava - : - Sportist Svoge
28 sep 2024, 11:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - : - CSKA 1948 II
28 sep 2024, 11:00 Yantra - : - Spartak Pleven
28 sep 2024, 11:00 Belasitsa Petrich - : - Fratria
28 sep 2024, 11:00 Minyor Pernik - : - PFC CSKA-Sofia II
28 sep 2024, 11:00 Montana - : - Nesebar
28 sep 2024, 11:00 Ludogorets Razgrad II - : - Pirin Blagoevgrad
Round 12
05 oct 2024, 11:00 Fratria - : - Strumska Slava
05 oct 2024, 11:00 Sportist Svoge - : - Botev Plovdiv II
05 oct 2024, 11:00 Dobrudzha Dobrich - : - Etar
05 oct 2024, 11:00 Lovech - : - Marek Dupnitsa
05 oct 2024, 11:00 Dunav Ruse - : - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
05 oct 2024, 11:00 Pirin Blagoevgrad - : - CSKA 1948 II
05 oct 2024, 11:00 Nesebar - : - Yantra
05 oct 2024, 11:00 Spartak Pleven - : - Minyor Pernik
05 oct 2024, 11:00 Ludogorets Razgrad II - : - Montana
05 oct 2024, 11:00 PFC CSKA-Sofia II - : - Belasitsa Petrich
Round 13
19 oct 2024, 11:00 Etar - : - Sportist Svoge
19 oct 2024, 11:00 Montana - : - Pirin Blagoevgrad
19 oct 2024, 11:00 Minyor Pernik - : - Nesebar
19 oct 2024, 11:00 Yantra - : - Ludogorets Razgrad II
19 oct 2024, 11:00 Strumska Slava - : - PFC CSKA-Sofia II
19 oct 2024, 11:00 Belasitsa Petrich - : - Spartak Pleven
19 oct 2024, 11:00 Botev Plovdiv II - : - Fratria
19 oct 2024, 11:00 Marek Dupnitsa - : - Dobrudzha Dobrich
19 oct 2024, 11:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - : - Lovech
19 oct 2024, 11:00 CSKA 1948 II - : - Dunav Ruse
Round 14
26 oct 2024, 11:00 Spartak Pleven - : - Strumska Slava
26 oct 2024, 11:00 Nesebar - : - Belasitsa Petrich
26 oct 2024, 11:00 Ludogorets Razgrad II - : - Minyor Pernik
26 oct 2024, 11:00 Montana - : - Yantra
26 oct 2024, 11:00 PFC CSKA-Sofia II - : - Botev Plovdiv II
26 oct 2024, 11:00 Pirin Blagoevgrad - : - Dunav Ruse
26 oct 2024, 11:00 Lovech - : - CSKA 1948 II
26 oct 2024, 11:00 Fratria - : - Etar
26 oct 2024, 11:00 Dobrudzha Dobrich - : - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
26 oct 2024, 11:00 Sportist Svoge - : - Marek Dupnitsa
Round 15
02 nov 2024, 12:00 Etar - : - PFC CSKA-Sofia II
02 nov 2024, 12:00 Yantra - : - Pirin Blagoevgrad
02 nov 2024, 12:00 Minyor Pernik - : - Montana
02 nov 2024, 12:00 Belasitsa Petrich - : - Ludogorets Razgrad II
02 nov 2024, 12:00 Strumska Slava - : - Nesebar
02 nov 2024, 12:00 Botev Plovdiv II - : - Spartak Pleven
02 nov 2024, 12:00 Marek Dupnitsa - : - Fratria
02 nov 2024, 12:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - : - Sportist Svoge
02 nov 2024, 12:00 Dunav Ruse - : - Lovech
02 nov 2024, 12:00 CSKA 1948 II - : - Dobrudzha Dobrich
Round 16
09 nov 2024, 11:00 Pirin Blagoevgrad - : - Lovech
09 nov 2024, 11:00 Dobrudzha Dobrich - : - Dunav Ruse
09 nov 2024, 11:00 Fratria - : - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
09 nov 2024, 11:00 Sportist Svoge - : - CSKA 1948 II
09 nov 2024, 11:00 Spartak Pleven - : - Etar
09 nov 2024, 11:00 Nesebar - : - Botev Plovdiv II
09 nov 2024, 11:00 Ludogorets Razgrad II - : - Strumska Slava
09 nov 2024, 11:00 Montana - : - Belasitsa Petrich
09 nov 2024, 11:00 Yantra - : - Minyor Pernik
09 nov 2024, 11:00 PFC CSKA-Sofia II - : - Marek Dupnitsa
Round 17
16 nov 2024, 11:00 Etar - : - Nesebar
16 nov 2024, 11:00 Minyor Pernik - : - Pirin Blagoevgrad
16 nov 2024, 11:00 Belasitsa Petrich - : - Yantra
16 nov 2024, 11:00 Strumska Slava - : - Montana
16 nov 2024, 11:00 Botev Plovdiv II - : - Ludogorets Razgrad II
16 nov 2024, 11:00 Marek Dupnitsa - : - Spartak Pleven
16 nov 2024, 11:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - : - PFC CSKA-Sofia II
16 nov 2024, 11:00 CSKA 1948 II - : - Fratria
16 nov 2024, 11:00 Dunav Ruse - : - Sportist Svoge
16 nov 2024, 11:00 Lovech - : - Dobrudzha Dobrich
Round 18
23 nov 2024, 11:00 Spartak Pleven - : - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
23 nov 2024, 11:00 Nesebar - : - Marek Dupnitsa
23 nov 2024, 11:00 Ludogorets Razgrad II - : - Etar
23 nov 2024, 11:00 Montana - : - Botev Plovdiv II
23 nov 2024, 11:00 Yantra - : - Strumska Slava
23 nov 2024, 11:00 PFC CSKA-Sofia II - : - CSKA 1948 II
23 nov 2024, 11:00 Minyor Pernik - : - Belasitsa Petrich
23 nov 2024, 11:00 Sportist Svoge - : - Lovech
23 nov 2024, 11:00 Pirin Blagoevgrad - : - Dobrudzha Dobrich
23 nov 2024, 11:00 Fratria - : - Dunav Ruse
Round 19
30 nov 2024, 11:00 Etar - : - Montana
30 nov 2024, 11:00 Belasitsa Petrich - : - Pirin Blagoevgrad
30 nov 2024, 11:00 Strumska Slava - : - Minyor Pernik
30 nov 2024, 11:00 Botev Plovdiv II - : - Yantra
30 nov 2024, 11:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - : - Nesebar
30 nov 2024, 11:00 Marek Dupnitsa - : - Ludogorets Razgrad II
30 nov 2024, 11:00 CSKA 1948 II - : - Spartak Pleven
30 nov 2024, 11:00 Dunav Ruse - : - PFC CSKA-Sofia II
30 nov 2024, 11:00 Lovech - : - Fratria
30 nov 2024, 11:00 Dobrudzha Dobrich - : - Sportist Svoge
Round 20
04 dec 2024, 11:00 Pirin Blagoevgrad - : - Sportist Svoge
04 dec 2024, 11:00 Dunav Ruse - : - Spartak Pleven
04 dec 2024, 11:00 Dobrudzha Dobrich - : - Fratria
04 dec 2024, 11:00 Lovech - : - PFC CSKA-Sofia II
04 dec 2024, 11:00 CSKA 1948 II - : - Nesebar
04 dec 2024, 11:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - : - Ludogorets Razgrad II
04 dec 2024, 11:00 Marek Dupnitsa - : - Montana
04 dec 2024, 11:00 Strumska Slava - : - Belasitsa Petrich
04 dec 2024, 11:00 Etar - : - Yantra
04 dec 2024, 11:00 Botev Plovdiv II - : - Minyor Pernik
Round 21
07 dec 2024, 11:00 Fratria - : - Sportist Svoge
07 dec 2024, 11:00 PFC CSKA-Sofia II - : - Dobrudzha Dobrich
07 dec 2024, 11:00 Spartak Pleven - : - Lovech
07 dec 2024, 11:00 Nesebar - : - Dunav Ruse
07 dec 2024, 11:00 Montana - : - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
07 dec 2024, 11:00 Belasitsa Petrich - : - Botev Plovdiv II
07 dec 2024, 11:00 Strumska Slava - : - Pirin Blagoevgrad
07 dec 2024, 11:00 Minyor Pernik - : - Etar
07 dec 2024, 11:00 Yantra - : - Marek Dupnitsa
07 dec 2024, 11:00 Ludogorets Razgrad II - : - CSKA 1948 II
Round 22
15 feb 2025, 11:00 Marek Dupnitsa - : - Minyor Pernik
15 feb 2025, 11:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - : - Yantra
15 feb 2025, 11:00 CSKA 1948 II - : - Montana
15 feb 2025, 11:00 Dunav Ruse - : - Ludogorets Razgrad II
15 feb 2025, 11:00 Lovech - : - Nesebar
15 feb 2025, 11:00 Sportist Svoge - : - PFC CSKA-Sofia II
15 feb 2025, 11:00 Dobrudzha Dobrich - : - Spartak Pleven
15 feb 2025, 11:00 Etar - : - Belasitsa Petrich
15 feb 2025, 11:00 Pirin Blagoevgrad - : - Fratria
15 feb 2025, 11:00 Botev Plovdiv II - : - Strumska Slava
Round 23
22 feb 2025, 11:00 PFC CSKA-Sofia II - : - Fratria
22 feb 2025, 11:00 Nesebar - : - Dobrudzha Dobrich
22 feb 2025, 11:00 Spartak Pleven - : - Sportist Svoge
22 feb 2025, 11:00 Montana - : - Dunav Ruse
22 feb 2025, 11:00 Ludogorets Razgrad II - : - Lovech
22 feb 2025, 11:00 Yantra - : - CSKA 1948 II
22 feb 2025, 11:00 Minyor Pernik - : - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
22 feb 2025, 11:00 Belasitsa Petrich - : - Marek Dupnitsa
22 feb 2025, 11:00 Strumska Slava - : - Etar
22 feb 2025, 11:00 Botev Plovdiv II - : - Pirin Blagoevgrad
Round 24
01 mar 2025, 11:00 Fratria - : - Spartak Pleven
01 mar 2025, 11:00 Sportist Svoge - : - Nesebar
01 mar 2025, 11:00 Dobrudzha Dobrich - : - Ludogorets Razgrad II
01 mar 2025, 11:00 Lovech - : - Montana
01 mar 2025, 11:00 Dunav Ruse - : - Yantra
01 mar 2025, 11:00 CSKA 1948 II - : - Minyor Pernik
01 mar 2025, 11:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - : - Belasitsa Petrich
01 mar 2025, 11:00 Marek Dupnitsa - : - Strumska Slava
01 mar 2025, 11:00 Etar - : - Botev Plovdiv II
01 mar 2025, 11:00 Pirin Blagoevgrad - : - PFC CSKA-Sofia II
Round 25
08 mar 2025, 11:00 Spartak Pleven - : - PFC CSKA-Sofia II
08 mar 2025, 11:00 Etar - : - Pirin Blagoevgrad
08 mar 2025, 11:00 Botev Plovdiv II - : - Marek Dupnitsa
08 mar 2025, 11:00 Strumska Slava - : - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
08 mar 2025, 11:00 Belasitsa Petrich - : - CSKA 1948 II
08 mar 2025, 11:00 Minyor Pernik - : - Dunav Ruse
08 mar 2025, 11:00 Yantra - : - Lovech
08 mar 2025, 11:00 Montana - : - Dobrudzha Dobrich
08 mar 2025, 11:00 Ludogorets Razgrad II - : - Sportist Svoge
08 mar 2025, 11:00 Nesebar - : - Fratria
Round 26
15 mar 2025, 12:00 Marek Dupnitsa - : - Etar
15 mar 2025, 12:00 Pirin Blagoevgrad - : - Spartak Pleven
15 mar 2025, 12:00 Fratria - : - Ludogorets Razgrad II
15 mar 2025, 12:00 PFC CSKA-Sofia II - : - Nesebar
15 mar 2025, 12:00 Dobrudzha Dobrich - : - Yantra
15 mar 2025, 12:00 Sportist Svoge - : - Montana
15 mar 2025, 12:00 Dunav Ruse - : - Belasitsa Petrich
15 mar 2025, 12:00 CSKA 1948 II - : - Strumska Slava
15 mar 2025, 12:00 Lovech - : - Minyor Pernik
15 mar 2025, 12:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - : - Botev Plovdiv II
Round 27
22 mar 2025, 12:00 Marek Dupnitsa - : - Pirin Blagoevgrad
22 mar 2025, 12:00 Etar - : - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
22 mar 2025, 12:00 Strumska Slava - : - Dunav Ruse
22 mar 2025, 12:00 Botev Plovdiv II - : - CSKA 1948 II
22 mar 2025, 12:00 Belasitsa Petrich - : - Lovech
22 mar 2025, 12:00 Minyor Pernik - : - Dobrudzha Dobrich
22 mar 2025, 12:00 Montana - : - Fratria
22 mar 2025, 12:00 Nesebar - : - Spartak Pleven
22 mar 2025, 12:00 Yantra - : - Sportist Svoge
22 mar 2025, 12:00 Ludogorets Razgrad II - : - PFC CSKA-Sofia II
Round 28
29 mar 2025, 12:00 Spartak Pleven - : - Ludogorets Razgrad II
29 mar 2025, 12:00 Pirin Blagoevgrad - : - Nesebar
29 mar 2025, 12:00 PFC CSKA-Sofia II - : - Montana
29 mar 2025, 12:00 Fratria - : - Yantra
29 mar 2025, 12:00 Sportist Svoge - : - Minyor Pernik
29 mar 2025, 12:00 Dobrudzha Dobrich - : - Belasitsa Petrich
29 mar 2025, 12:00 Lovech - : - Strumska Slava
29 mar 2025, 12:00 Dunav Ruse - : - Botev Plovdiv II
29 mar 2025, 12:00 CSKA 1948 II - : - Etar
29 mar 2025, 12:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - : - Marek Dupnitsa
Round 29
02 apr 2025, 11:00 Marek Dupnitsa - : - CSKA 1948 II
02 apr 2025, 11:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - : - Pirin Blagoevgrad
02 apr 2025, 11:00 Ludogorets Razgrad II - : - Nesebar
02 apr 2025, 11:00 Etar - : - Dunav Ruse
02 apr 2025, 11:00 Botev Plovdiv II - : - Lovech
02 apr 2025, 11:00 Strumska Slava - : - Dobrudzha Dobrich
02 apr 2025, 11:00 Belasitsa Petrich - : - Sportist Svoge
02 apr 2025, 11:00 Minyor Pernik - : - Fratria
02 apr 2025, 11:00 Yantra - : - PFC CSKA-Sofia II
02 apr 2025, 11:00 Montana - : - Spartak Pleven
Round 30
05 apr 2025, 11:00 Pirin Blagoevgrad - : - Ludogorets Razgrad II
05 apr 2025, 11:00 Spartak Pleven - : - Yantra
05 apr 2025, 11:00 Nesebar - : - Montana
05 apr 2025, 11:00 PFC CSKA-Sofia II - : - Minyor Pernik
05 apr 2025, 11:00 Sportist Svoge - : - Strumska Slava
05 apr 2025, 11:00 Fratria - : - Belasitsa Petrich
05 apr 2025, 11:00 Dobrudzha Dobrich - : - Botev Plovdiv II
05 apr 2025, 11:00 Lovech - : - Etar
05 apr 2025, 11:00 Dunav Ruse - : - Marek Dupnitsa
05 apr 2025, 11:00 CSKA 1948 II - : - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Round 31
12 apr 2025, 11:00 Strumska Slava - : - Fratria
12 apr 2025, 11:00 CSKA 1948 II - : - Pirin Blagoevgrad
12 apr 2025, 11:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - : - Dunav Ruse
12 apr 2025, 11:00 Marek Dupnitsa - : - Lovech
12 apr 2025, 11:00 Etar - : - Dobrudzha Dobrich
12 apr 2025, 11:00 Botev Plovdiv II - : - Sportist Svoge
12 apr 2025, 11:00 Minyor Pernik - : - Spartak Pleven
12 apr 2025, 11:00 Yantra - : - Nesebar
12 apr 2025, 11:00 Montana - : - Ludogorets Razgrad II
12 apr 2025, 11:00 Belasitsa Petrich - : - PFC CSKA-Sofia II
Round 32
19 apr 2025, 11:00 Fratria - : - Botev Plovdiv II
19 apr 2025, 11:00 Pirin Blagoevgrad - : - Montana
19 apr 2025, 11:00 Ludogorets Razgrad II - : - Yantra
19 apr 2025, 11:00 Nesebar - : - Minyor Pernik
19 apr 2025, 11:00 Spartak Pleven - : - Belasitsa Petrich
19 apr 2025, 11:00 PFC CSKA-Sofia II - : - Strumska Slava
19 apr 2025, 11:00 Sportist Svoge - : - Etar
19 apr 2025, 11:00 Dobrudzha Dobrich - : - Marek Dupnitsa
19 apr 2025, 11:00 Lovech - : - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
19 apr 2025, 11:00 Dunav Ruse - : - CSKA 1948 II
Round 33
26 apr 2025, 11:00 Botev Plovdiv II - : - PFC CSKA-Sofia II
26 apr 2025, 11:00 Strumska Slava - : - Spartak Pleven
26 apr 2025, 11:00 Yantra - : - Montana
26 apr 2025, 11:00 Belasitsa Petrich - : - Nesebar
26 apr 2025, 11:00 Dunav Ruse - : - Pirin Blagoevgrad
26 apr 2025, 11:00 Minyor Pernik - : - Ludogorets Razgrad II
26 apr 2025, 11:00 CSKA 1948 II - : - Lovech
26 apr 2025, 11:00 Etar - : - Fratria
26 apr 2025, 11:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - : - Dobrudzha Dobrich
26 apr 2025, 11:00 Marek Dupnitsa - : - Sportist Svoge
Round 34
03 may 2025, 11:00 Nesebar - : - Strumska Slava
03 may 2025, 11:00 Pirin Blagoevgrad - : - Yantra
03 may 2025, 11:00 Montana - : - Minyor Pernik
03 may 2025, 11:00 Ludogorets Razgrad II - : - Belasitsa Petrich
03 may 2025, 11:00 Spartak Pleven - : - Botev Plovdiv II
03 may 2025, 11:00 PFC CSKA-Sofia II - : - Etar
03 may 2025, 11:00 Fratria - : - Marek Dupnitsa
03 may 2025, 11:00 Sportist Svoge - : - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
03 may 2025, 11:00 Dobrudzha Dobrich - : - CSKA 1948 II
03 may 2025, 11:00 Lovech - : - Dunav Ruse
Round 35
07 may 2025, 11:00 Lovech - : - Pirin Blagoevgrad
07 may 2025, 11:00 CSKA 1948 II - : - Sportist Svoge
07 may 2025, 11:00 Dunav Ruse - : - Dobrudzha Dobrich
07 may 2025, 11:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - : - Fratria
07 may 2025, 11:00 Botev Plovdiv II - : - Nesebar
07 may 2025, 11:00 Etar - : - Spartak Pleven
07 may 2025, 11:00 Belasitsa Petrich - : - Montana
07 may 2025, 11:00 Strumska Slava - : - Ludogorets Razgrad II
07 may 2025, 11:00 Minyor Pernik - : - Yantra
07 may 2025, 11:00 Marek Dupnitsa - : - PFC CSKA-Sofia II
Round 36
10 may 2025, 11:00 Ludogorets Razgrad II - : - Botev Plovdiv II
10 may 2025, 11:00 Pirin Blagoevgrad - : - Minyor Pernik
10 may 2025, 11:00 Yantra - : - Belasitsa Petrich
10 may 2025, 11:00 Montana - : - Strumska Slava
10 may 2025, 11:00 Nesebar - : - Etar
10 may 2025, 11:00 Spartak Pleven - : - Marek Dupnitsa
10 may 2025, 11:00 PFC CSKA-Sofia II - : - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
10 may 2025, 11:00 Fratria - : - CSKA 1948 II
10 may 2025, 11:00 Dobrudzha Dobrich - : - Lovech
10 may 2025, 11:00 Sportist Svoge - : - Dunav Ruse
Round 37
17 may 2025, 11:00 CSKA 1948 II - : - PFC CSKA-Sofia II
17 may 2025, 11:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - : - Spartak Pleven
17 may 2025, 11:00 Marek Dupnitsa - : - Nesebar
17 may 2025, 11:00 Etar - : - Ludogorets Razgrad II
17 may 2025, 11:00 Botev Plovdiv II - : - Montana
17 may 2025, 11:00 Strumska Slava - : - Yantra
17 may 2025, 11:00 Belasitsa Petrich - : - Minyor Pernik
17 may 2025, 11:00 Dunav Ruse - : - Fratria
17 may 2025, 11:00 Lovech - : - Sportist Svoge
17 may 2025, 11:00 Dobrudzha Dobrich - : - Pirin Blagoevgrad
Round 38
24 may 2025, 11:00 Minyor Pernik - : - Strumska Slava
24 may 2025, 11:00 Pirin Blagoevgrad - : - Belasitsa Petrich
24 may 2025, 11:00 Yantra - : - Botev Plovdiv II
24 may 2025, 11:00 Montana - : - Etar
24 may 2025, 11:00 Ludogorets Razgrad II - : - Marek Dupnitsa
24 may 2025, 11:00 Spartak Pleven - : - CSKA 1948 II
24 may 2025, 11:00 Fratria - : - Lovech
24 may 2025, 11:00 Nesebar - : - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
24 may 2025, 11:00 PFC CSKA-Sofia II - : - Dunav Ruse
24 may 2025, 11:00 Sportist Svoge - : - Dobrudzha Dobrich