Rus

Pershaya Liga Belarus Fixtures & Schedule

Dates 05.04.2024 - 23.11.2024
Category Belarus
Participants 18
All leagues
Schedule
Round 15
19 jul 2024, 10:00 Belarus U17 - : - FK Orsha
19 jul 2024, 10:30 Torpedo Zhodino Reserves - : - Lokomotiv Gomel
19 jul 2024, 11:00 FC Slonim-2017 - : - Energetik-BGU
20 jul 2024, 08:00 Belshina Bobruisk - : - Dinamo Minsk Reserves
20 jul 2024, 09:00 Bumprom Gomel - : - Lida
20 jul 2024, 10:00 Niva - : - Shakhtyor Soligorsk Reserves
20 jul 2024, 11:00 Volna - : - BATE Borisov Reserves
21 jul 2024, 08:00 Baranovichi - : - FK Molodechno
21 jul 2024, 08:30 Maxline Vitebsk - : - FC Ostrovets
Round 16
27 jul 2024, 09:00 FC Slonim-2017 - : - Belarus U17
27 jul 2024, 09:00 FK Orsha - : - Bumprom Gomel
27 jul 2024, 09:00 Lokomotiv Gomel - : - Volna
27 jul 2024, 09:00 Lida - : - Belshina Bobruisk
27 jul 2024, 09:00 Dinamo Minsk Reserves - : - Torpedo Zhodino Reserves
27 jul 2024, 09:00 BATE Borisov Reserves - : - Niva
27 jul 2024, 09:00 Energetik-BGU - : - FK Molodechno
27 jul 2024, 09:00 FC Ostrovets - : - Baranovichi
27 jul 2024, 09:00 Shakhtyor Soligorsk Reserves - : - Maxline Vitebsk
Round 17
31 jul 2024, 09:00 Belshina Bobruisk - : - FK Orsha
31 jul 2024, 09:00 Belarus U17 - : - Energetik-BGU
31 jul 2024, 09:00 Bumprom Gomel - : - FC Slonim-2017
31 jul 2024, 09:00 Torpedo Zhodino Reserves - : - Lida
31 jul 2024, 09:00 FK Molodechno - : - FC Ostrovets
31 jul 2024, 09:00 Baranovichi - : - Shakhtyor Soligorsk Reserves
31 jul 2024, 09:00 Maxline Vitebsk - : - BATE Borisov Reserves
31 jul 2024, 09:00 Niva - : - Lokomotiv Gomel
31 jul 2024, 09:00 Volna - : - Dinamo Minsk Reserves
Round 18
04 aug 2024, 09:00 Bumprom Gomel - : - Belarus U17
04 aug 2024, 09:00 Belshina Bobruisk - : - FC Slonim-2017
04 aug 2024, 09:00 Baranovichi - : - BATE Borisov Reserves
04 aug 2024, 09:00 FK Orsha - : - Torpedo Zhodino Reserves
04 aug 2024, 09:00 Niva - : - Dinamo Minsk Reserves
04 aug 2024, 09:00 Maxline Vitebsk - : - Lokomotiv Gomel
04 aug 2024, 09:00 FK Molodechno - : - Shakhtyor Soligorsk Reserves
04 aug 2024, 09:00 Energetik-BGU - : - FC Ostrovets
04 aug 2024, 09:00 Volna - : - Lida
Round 19
10 aug 2024, 09:00 BATE Borisov Reserves - : - FK Molodechno
10 aug 2024, 09:00 Shakhtyor Soligorsk Reserves - : - FC Ostrovets
10 aug 2024, 09:00 Lokomotiv Gomel - : - Baranovichi
10 aug 2024, 09:00 Belarus U17 - : - Belshina Bobruisk
10 aug 2024, 09:00 Dinamo Minsk Reserves - : - Maxline Vitebsk
10 aug 2024, 09:00 FK Orsha - : - Volna
10 aug 2024, 09:00 Lida - : - Niva
10 aug 2024, 09:00 FC Slonim-2017 - : - Torpedo Zhodino Reserves
10 aug 2024, 09:00 Bumprom Gomel - : - Energetik-BGU
Round 20
17 aug 2024, 09:00 Energetik-BGU - : - Shakhtyor Soligorsk Reserves
17 aug 2024, 09:00 FC Ostrovets - : - BATE Borisov Reserves
17 aug 2024, 09:00 FK Molodechno - : - Lokomotiv Gomel
17 aug 2024, 09:00 Baranovichi - : - Dinamo Minsk Reserves
17 aug 2024, 09:00 Maxline Vitebsk - : - Lida
17 aug 2024, 09:00 Niva - : - FK Orsha
17 aug 2024, 09:00 Volna - : - FC Slonim-2017
17 aug 2024, 09:00 Belshina Bobruisk - : - Bumprom Gomel
17 aug 2024, 09:00 Torpedo Zhodino Reserves - : - Belarus U17
Round 21
24 aug 2024, 09:00 BATE Borisov Reserves - : - Shakhtyor Soligorsk Reserves
24 aug 2024, 09:00 Bumprom Gomel - : - Torpedo Zhodino Reserves
24 aug 2024, 09:00 Belshina Bobruisk - : - Energetik-BGU
24 aug 2024, 09:00 FC Slonim-2017 - : - Niva
24 aug 2024, 09:00 Belarus U17 - : - Volna
24 aug 2024, 09:00 FK Orsha - : - Maxline Vitebsk
24 aug 2024, 09:00 Lida - : - Baranovichi
24 aug 2024, 09:00 Dinamo Minsk Reserves - : - FK Molodechno
24 aug 2024, 09:00 Lokomotiv Gomel - : - FC Ostrovets
Round 22
31 aug 2024, 09:00 BATE Borisov Reserves - : - Energetik-BGU
31 aug 2024, 09:00 Shakhtyor Soligorsk Reserves - : - Lokomotiv Gomel
31 aug 2024, 09:00 FK Molodechno - : - Lida
31 aug 2024, 09:00 FC Ostrovets - : - Dinamo Minsk Reserves
31 aug 2024, 09:00 Baranovichi - : - FK Orsha
31 aug 2024, 09:00 Niva - : - Belarus U17
31 aug 2024, 09:00 Maxline Vitebsk - : - FC Slonim-2017
31 aug 2024, 09:00 Volna - : - Bumprom Gomel
31 aug 2024, 09:00 Torpedo Zhodino Reserves - : - Belshina Bobruisk
Round 23
07 sep 2024, 09:00 Bumprom Gomel - : - Niva
07 sep 2024, 09:00 Torpedo Zhodino Reserves - : - Energetik-BGU
07 sep 2024, 09:00 Belarus U17 - : - Maxline Vitebsk
07 sep 2024, 09:00 FC Slonim-2017 - : - Baranovichi
07 sep 2024, 09:00 Lida - : - FC Ostrovets
07 sep 2024, 09:00 FK Orsha - : - FK Molodechno
07 sep 2024, 09:00 Dinamo Minsk Reserves - : - Shakhtyor Soligorsk Reserves
07 sep 2024, 09:00 Lokomotiv Gomel - : - BATE Borisov Reserves
07 sep 2024, 09:00 Belshina Bobruisk - : - Volna
Round 24
14 sep 2024, 09:00 FC Ostrovets - : - FK Orsha
14 sep 2024, 09:00 Volna - : - Torpedo Zhodino Reserves
14 sep 2024, 09:00 Niva - : - Belshina Bobruisk
14 sep 2024, 09:00 Baranovichi - : - Belarus U17
14 sep 2024, 09:00 Maxline Vitebsk - : - Bumprom Gomel
14 sep 2024, 09:00 FK Molodechno - : - FC Slonim-2017
14 sep 2024, 09:00 Energetik-BGU - : - Lokomotiv Gomel
14 sep 2024, 09:00 BATE Borisov Reserves - : - Dinamo Minsk Reserves
14 sep 2024, 09:00 Shakhtyor Soligorsk Reserves - : - Lida
Round 25
21 sep 2024, 09:00 Dinamo Minsk Reserves - : - Lokomotiv Gomel
21 sep 2024, 09:00 FK Orsha - : - Shakhtyor Soligorsk Reserves
21 sep 2024, 09:00 Lida - : - BATE Borisov Reserves
21 sep 2024, 09:00 Belarus U17 - : - FK Molodechno
21 sep 2024, 09:00 Bumprom Gomel - : - Baranovichi
21 sep 2024, 09:00 Belshina Bobruisk - : - Maxline Vitebsk
21 sep 2024, 09:00 Torpedo Zhodino Reserves - : - Niva
21 sep 2024, 09:00 Volna - : - Energetik-BGU
21 sep 2024, 09:00 FC Slonim-2017 - : - FC Ostrovets
Round 26
28 sep 2024, 09:00 FC Ostrovets - : - Belarus U17
28 sep 2024, 09:00 FK Molodechno - : - Bumprom Gomel
28 sep 2024, 09:00 Shakhtyor Soligorsk Reserves - : - FC Slonim-2017
28 sep 2024, 09:00 BATE Borisov Reserves - : - FK Orsha
28 sep 2024, 09:00 Lokomotiv Gomel - : - Lida
28 sep 2024, 09:00 Baranovichi - : - Belshina Bobruisk
28 sep 2024, 09:00 Energetik-BGU - : - Dinamo Minsk Reserves
28 sep 2024, 09:00 Niva - : - Volna
28 sep 2024, 09:00 Maxline Vitebsk - : - Torpedo Zhodino Reserves
Round 27
05 oct 2024, 09:00 FK Orsha - : - Lokomotiv Gomel
05 oct 2024, 09:00 FC Slonim-2017 - : - BATE Borisov Reserves
05 oct 2024, 09:00 Belarus U17 - : - Shakhtyor Soligorsk Reserves
05 oct 2024, 09:00 Bumprom Gomel - : - FC Ostrovets
05 oct 2024, 09:00 Belshina Bobruisk - : - FK Molodechno
05 oct 2024, 09:00 Volna - : - Maxline Vitebsk
05 oct 2024, 09:00 Torpedo Zhodino Reserves - : - Baranovichi
05 oct 2024, 09:00 Niva - : - Energetik-BGU
05 oct 2024, 09:00 Lida - : - Dinamo Minsk Reserves
Round 28
12 oct 2024, 09:00 Baranovichi - : - Volna
12 oct 2024, 09:00 Maxline Vitebsk - : - Niva
12 oct 2024, 09:00 FK Molodechno - : - Torpedo Zhodino Reserves
12 oct 2024, 09:00 FC Ostrovets - : - Belshina Bobruisk
12 oct 2024, 09:00 Shakhtyor Soligorsk Reserves - : - Bumprom Gomel
12 oct 2024, 09:00 Lokomotiv Gomel - : - FC Slonim-2017
12 oct 2024, 09:00 BATE Borisov Reserves - : - Belarus U17
12 oct 2024, 09:00 Dinamo Minsk Reserves - : - FK Orsha
12 oct 2024, 09:00 Energetik-BGU - : - Lida
Round 29
19 oct 2024, 09:00 Maxline Vitebsk - : - Energetik-BGU
19 oct 2024, 09:00 FK Orsha - : - Lida
19 oct 2024, 09:00 FC Slonim-2017 - : - Dinamo Minsk Reserves
19 oct 2024, 09:00 Belarus U17 - : - Lokomotiv Gomel
19 oct 2024, 09:00 Bumprom Gomel - : - BATE Borisov Reserves
19 oct 2024, 09:00 Torpedo Zhodino Reserves - : - FC Ostrovets
19 oct 2024, 09:00 Belshina Bobruisk - : - Shakhtyor Soligorsk Reserves
19 oct 2024, 09:00 Volna - : - FK Molodechno
19 oct 2024, 09:00 Niva - : - Baranovichi
Round 30
26 oct 2024, 09:00 Baranovichi - : - Maxline Vitebsk
26 oct 2024, 09:00 FK Molodechno - : - Niva
26 oct 2024, 09:00 FC Ostrovets - : - Volna
26 oct 2024, 09:00 Shakhtyor Soligorsk Reserves - : - Torpedo Zhodino Reserves
26 oct 2024, 09:00 BATE Borisov Reserves - : - Belshina Bobruisk
26 oct 2024, 09:00 Lokomotiv Gomel - : - Bumprom Gomel
26 oct 2024, 09:00 Lida - : - FC Slonim-2017
26 oct 2024, 09:00 Energetik-BGU - : - FK Orsha
26 oct 2024, 09:00 Dinamo Minsk Reserves - : - Belarus U17
Round 31
02 nov 2024, 10:00 Niva - : - FC Ostrovets
02 nov 2024, 10:00 Maxline Vitebsk - : - FK Molodechno
02 nov 2024, 10:00 Volna - : - Shakhtyor Soligorsk Reserves
02 nov 2024, 10:00 Baranovichi - : - Energetik-BGU
02 nov 2024, 10:00 FC Slonim-2017 - : - FK Orsha
02 nov 2024, 10:00 Belarus U17 - : - Lida
02 nov 2024, 10:00 Bumprom Gomel - : - Dinamo Minsk Reserves
02 nov 2024, 10:00 Belshina Bobruisk - : - Lokomotiv Gomel
02 nov 2024, 10:00 Torpedo Zhodino Reserves - : - BATE Borisov Reserves
Round 32
09 nov 2024, 09:00 FC Ostrovets - : - Maxline Vitebsk
09 nov 2024, 09:00 FK Molodechno - : - Baranovichi
09 nov 2024, 09:00 Shakhtyor Soligorsk Reserves - : - Niva
09 nov 2024, 09:00 Dinamo Minsk Reserves - : - Belshina Bobruisk
09 nov 2024, 09:00 Lokomotiv Gomel - : - Torpedo Zhodino Reserves
09 nov 2024, 09:00 Lida - : - Bumprom Gomel
09 nov 2024, 09:00 Energetik-BGU - : - FC Slonim-2017
09 nov 2024, 09:00 FK Orsha - : - Belarus U17
09 nov 2024, 09:00 BATE Borisov Reserves - : - Volna
Round 33
16 nov 2024, 09:00 Belarus U17 - : - FC Slonim-2017
16 nov 2024, 09:00 Bumprom Gomel - : - FK Orsha
16 nov 2024, 09:00 Belshina Bobruisk - : - Lida
16 nov 2024, 09:00 Torpedo Zhodino Reserves - : - Dinamo Minsk Reserves
16 nov 2024, 09:00 Volna - : - Lokomotiv Gomel
16 nov 2024, 09:00 Niva - : - BATE Borisov Reserves
16 nov 2024, 09:00 Maxline Vitebsk - : - Shakhtyor Soligorsk Reserves
16 nov 2024, 09:00 Baranovichi - : - FC Ostrovets
16 nov 2024, 09:00 FK Molodechno - : - Energetik-BGU
Round 34
23 nov 2024, 09:00 FC Ostrovets - : - FK Molodechno
23 nov 2024, 09:00 Shakhtyor Soligorsk Reserves - : - Baranovichi
23 nov 2024, 09:00 BATE Borisov Reserves - : - Maxline Vitebsk
23 nov 2024, 09:00 Dinamo Minsk Reserves - : - Volna
23 nov 2024, 09:00 Lokomotiv Gomel - : - Niva
23 nov 2024, 09:00 Lida - : - Torpedo Zhodino Reserves
23 nov 2024, 09:00 FK Orsha - : - Belshina Bobruisk
23 nov 2024, 09:00 FC Slonim-2017 - : - Bumprom Gomel
23 nov 2024, 09:00 Energetik-BGU - : - Belarus U17